Emily Ratajkowski wygląda źle w blond włosach? Modelka ma mocną odpowiedź

2020-07-05 19:00 mm
Emily Ratajkowski jako blondynka
Autor: Dylan Travis/ABACA/Abaca/East News

Uważacie, że blond włosy nie pasują do Emily Ratajkowski? Nawet jeśli tak myślicie, lepiej zachowajcie uwagi dla siebie, bo modelka bardzo nie lubi, kiedy ktoś krytykuje jej nowy kolor włosów. Emily Ratajkowski właśnie przerwała milczenie i odniosła się do krytyki swojej ostatniej metamorfozy. Zwróciła się przede wszystkim do facetów...

Emily Ratajkowski zaskoczyła niedawno fanów farbując włosy na blond. Przyzwyczajeni do różnych odcieni brązu wielbiciele modelki byli wyraźnie podzieleni opiniami na temat tej metamorfozy. Jedni chwalili odważny krok Emily Ratajkowski, a inni sugerowali, że jako blondynka wygląda dużo gorzej i powinna jak najprędzej wrócić do dawnego koloru włosów.

Po ponad tygodniu milczenia Emily postanowiła w końcu skomentować krytyczne opinie na temat swojego nowego koloru włosów. Modelka bynajmniej nie zamierza słuchać narzekań, a tym bardziej uginać się pod presją i ponownie farbować włosów z powodu niezadowolenia pewnej grupy fanów.

A zwłaszcza, jeśli są to faceci!

BLOND NIE PASUJE DO EMILY RATAJKOWSKI? MODELKA ODPOWIADA

Po tym, jak Emily Ratajkowski pokazała na Instagramie swoje pierwsze zdjęcia w wersji blond, w komentarzach pojawiło się mnóstwo pochwał, ale też niemało krytycznych głosów. 

Co ciekawe, sporo do powiedzenia na temat nowego koloru włosów modeli, mieli faceci. I chyba właśnie to najbardziej nie spodobało się Emily.

Wyświetl ten post na Instagramie.
👱‍♀️ Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

W miniony piątek Emily Ratajkowski postanowiła przerwać milczenie i odniosła się do krytycznych opinii na temat swojego nowego koloru włosów.

Cześć wszystkim. To jest wiadomość do wszystkich mężczyzn - oraz kobiet - którzy piszą w komentarzach "wróć do bycia brunetką", "wyglądasz znacznie lepiej w brązie" itd.

Przestańcie mówić kobietom, co mają robić ze swoimi włosami. I ZE SWOIMI CIAŁAMI

- powiedziała Emily Ratajkowski za pośrednictwem Instagram Stories.

Co Wy na to?

NAJNOWSZE