Emily Ratajkowski pokazuje piersi w 6. miesiącu ciąży! Tak, są jeszcze większe

2020-12-03 10:03 kp
Emily Ratajkowski
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Odkąd Emily Ratajkowski ogłosiła, że jest w ciąży, chętnie pokazuje swoim fanom kolejne zdjęcia coraz większego, ciążowego brzuszka. W swoim najnowszym poście na Instagramie gwiazda postanowiła zaprezentować jeszcze inną część ciała, która z każdym miesiącem ciąży jest coraz bardziej obfita - to jej biust! Obecnie dekolt modelki naprawdę robi wrażenie :)

Światowa kariera Emily Ratajkowski zaczęła się w 2013 roku, kiedy to modelka wystąpiła półnago w teledysku Robina Thicke do piosenki Blurred Lines. Seksowna piękność podskakująca bez biustonosza (w wersji nieocenzurowanej) w rytm piosenki, podbiła internet i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek świata.

Dziś Emily Ratajkowski ma własną linię strojów kąpielowych i 27 milionów fanów na Instagramie. Modelka w lutym 2018 roku wyszła za mąż za producenta Sebastiana Bear-McClarda i obecnie oczekuje na narodziny ich pierwszego dziecka. Celebrytka osobiście pochwaliła się w październiku, że jest w ciąży.

>> Emily Ratajkowski w ciąży! Który to miesiąc? Modelka nagrała film i zdradza szczegóły

Emily Ratajkowski w ciąży kusi dekoltem

Jeszcze przed ciążą Emily Ratajkowski uwielbiała kusić fanów na Instagramie kolejnymi seksownymi zdjęciami. Na profilu modelki codziennie pojawiały się fotki w bieliźnie lub półnago, za każdym razem zbierające tysiące pełnych zachwytów komentarzy. Od kilku tygodni Instagram Emily Ratajkowski zmienił jednak charakter. Teraz przyszła mama chętnie pokazuje zdjęcia z brzuszkiem - a ten z tygodnia na tydzień jest coraz większy!

Rośnie jednak nie tylko brzuszek modelki. Emily Ratajkowski zrobiła na Instagramie aktualizację... swojego biustu, od dawna uwielbianego przez jej fanów. W ciąży piersi aktorki są jeszcze bardziej wydatne! Przy okazji celebrytka zdradziła, że jest w szóstym miesiącu ciąży.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE