Emily Ratajkowski też zapozowała z brzuchem nago! "Czuję się jak Kubuś Puchatek"

2021-02-04 15:55 kp
Emily Ratajkowski
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Emily Ratajkowski już za kilka tygodni powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Do tego czasu jednak czerpie radość z ciąży i obserwuje swoje zmieniające się ciało. Modelka ma to szczęście, że wraz z brzuszkiem nie pojawiły się u niej dodatkowe kilogramy w niepożądanych miejscach, a teraz wszyscy możemy się o tym przekonać!

Emily Ratajkowski zaskoczyła zapewne wielu swoich fanów, ogłaszając kilka miesięcy temu, że jest w ciąży. Dla części z nich bowiem Emily wciąż to ta młoda dziewczyna z teledysku do Blurred Lines! Tymczasem modelka ma już 29 lat i jest szczęśliwą mężatką, zatem nic dziwnego, że w końcu wraz z ukochanym zdecydowali się na powiększenie rodziny.

I tak od kilku miesięcy Emily Ratajkowski regularnie dzieli się z fanami kolejnymi ujęciami swojego ciążowego brzuszka. Teraz, gdy rozwiązanie zbliża się coraz bardziej, modelka robi wszystko, by jak najwięcej zachować z tych chwil.

ESKA XD #015

Emily Ratajkowski nago w ciąży

Emily Ratajkowski chętnie dzieli się na swoim Instagramie kolejnymi ciążowymi fotkami. Gwiazda wcale nie zrezygnowała w ciąży ze swoich ulubionych, seksownych wdzianek czy wyciętych strojów kąpielowych. Teraz Emily znów zapozowała nago!

Czasami czuję się jak Kubuś Puchatek w ludzkiej postaci, innym razem jak bogini płodności z soczystym tyłkiem. Zrobiłam to w dniu, w którym czułam to drugie. W każdym razie wiem, że wkrótce będę tęsknić za tym brzuchem i tymi kopnięciami.

- napisała Emily Ratajkowski.

A Wam Emily bardziej przypomina Kubusia Puchatka czy boginię? :)

NAJNOWSZE