Ellen DeGeneres PRZEPRASZA za swoje zachowanie a byli pracownicy składają kolejne skargi…

2020-08-03 14:00 AM
Ellen DeGeneres
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Nad Ellen DeGeneres zawisły czarne chmury. Prowadząca program The Ellen DeGeneres Show odbiera liczne skargi od byłych pracowników. Było ich tak dużo, że postanowiono przeprowadzić kontrole. Niestety sytuacja się nie polepsza. I choć Ellen napisała list z przeprosinami, to kolejni byli pracownicy kierują w jej stronę mocne oskarżenia!

Ellen DeGeneres stworzyła jeden z najpopularniejszych amerykańskich programów rozrywkowych. Zawsze zabawna, błyskotliwa i tryskająca poczuciem humoru przyciągała rzeszę widzów, którzy potem przekształcali się w wiernych fanów. Ellen wyrobiła sobie status jednej z najlepszych prezenterek. Jak się teraz okazuje był on tylko w oczach widzów a nie pracowników. Osoby pracujące z Ellen jeśli wierzyć zagranicznym doniesieniom przechodziły z nią prawdziwe piekło.

DeGeneres wielokrotnie miała pokazywać swoją wyższość nad kolegami z pracy. Podobno każdego dnia miała inną osobę, której dogryzała. Pojawiały się nawet oskarżenia na tle rasistowskim oraz seksualnym! Coraz większa liczba skarg chyba przytłoczyła Ellen, bo prezenterka zdecydowała się przeprosić za swoje zachowanie. Jej starania na nic się jednak zdały, bo zaledwie dzień po opublikowaniu listu z przeprosinami ruszyła kolejna fala oskarżeń od byłych pracowników. Tym razem niektórzy oskarżają ją nawet o nadużycia seksualne!

ELLEN DEGENERES PRZEPRASZA ZA SWOJE ZACHOWANIE. „CZUJE SIĘ ZDRADZONA”

Pojawiły się niedawno spekulacje, że Ellen powoli nie wytrzymuje całej tej atmosfery wokół siebie i rozważa nawet pożegnanie się z programem. Nie wiadomo jednak ile w tym prawdy. Póki co są to tylko niepotwierdzone doniesienia zagranicznych serwisów. Ellen podobno czuje się bardzo przytłoczona całą tą sytuacją i zdradzona przez osoby, które ją oskarżają. Z listu w którym przepraszała można wywnioskować, że trochę się pogubiła, ponieważ zanim rozkręciła swoje show planowała stosować zupełnie inną politykę prowadzenia i przede wszystkim współpracy z innymi osobami. 30 lipca Ellen napisała do swojego personelu list w którym tłumaczyła:

Pierwszego dnia naszego programu powiedziałam wszystkim podczas naszego pierwszego spotkania, że The Ellen DeGeneres Show powinno być miejscem szczęściem, gdzie nikt nie podniósłby głosu, a wszyscy traktowani byliby z szacunkiem. Oczywiście coś się zmieniło i jestem rozczarowana, gdy dowiedziałam się, że tak się nie stanie. I za to przepraszam. Każdy, kto mnie zna, wie, że jest to przeciwieństwem tego, w co wierzę i na co liczyłam w tym programie.

– brzmiał fragment listu.

Nie minęło dużo czasu od wręczenia pracownikom listu, a już pojawiły się nowe oskarżenia od kolejnych 36 byłych pracowników. Tym razem dużo osób zarzucało jej niewłaściwe zachowania na tle seksualnym!

Póki co nie jest jasne o co dokładnie chodzi.

Myślicie, że to faktycznie koniec kariery Ellen DeGeneres?

Ellen DeGeneres
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News
Hotplota.pl: Kanye West atakuje Kim i Kris Jenner; Chrissy Teigen pokazała operację piersi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE