Egurrola w Dance Dance Dance skrytykował 16-latkę za to, że nie umie tańczyć w szpilkach!

2021-03-27 22:00 RD
Dance Dance Dance 3: uczestnicy mieli odpaść z programu, a tak się nie stało! Dlaczego?
Autor: TVP Dance Dance Dance 3: uczestnicy mieli odpaść z programu, a tak się nie stało! Dlaczego?

To kolejna bardzo kontrowersyjna ocena Agustina Egurroli jako jurora programu Dance Dance Dance. Tym razem choreograf ostro skomentował występ przyjaciółki Roksany Węgiel, Oliwię. Oberwało jej się za to, że nie poradziła sobie z tańcem na szpilkach. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Za nami kolejne dwa odcinki Dance Dance Dance. Już za pierwszym razem widzowie komentowali, że Agustin Egurrola, który jest nowym członkiem jury, zbyt profesjonalnie ocenia uczestników. Chodzi przede wszystkim o jego opinie, które - zdaniem wielu - były po prostu za ostre. Tu za przykład może posłużyć Roxie Węgiel, która nie kryła łez po usłyszeniu opinii Agustina. Od jurora usłyszała, że występ był “nudny i szkolny”. Fani piosenkarki momentalnie ruszyli w jej obronie, atakując tym samym Agustina. 

Agustin w instagramowym wpisie zaznaczył, że jest to konkurs taneczny, czy się to komuś podoba czy nie.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Widać, że juror nie ma zamiaru zamienić się w “potulnego psiaka z Mam Talent”. Świadczą o tym oceny z ostatniego odcinka Dance Dance Dance. Chodzi o występ przyjaciółki Roksany Węgiel, Oliwii. Egurrola zarzucił jej, że nie potrafi tańczyć na szpilkach. 

Energetycznie wszystko było super, ale mam wrażenie, że jest to twoje pierwsze spotkanie z butami na obcasie. W pierwszej części twoje ciało nie było wyprostowane w ani jednej części

powiedział. Oczywiście taka ocena nie spodobała się widzom, którzy w internecie momentalnie stanęli w obronie przyjaciółki Roksany Węgiel. 

Quiz. Banalny test z matematyki. Dzieci znają odpowiedzi!

Pytanie 1 z 15
60 + 6 ⋅ 10 = ?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE