Edyta Górniak

i

Autor: AKPA

przeprowadzka

Edyta Górniak wyprowadza się z Polski. "Ten kraj mnie zafascynował i tak już zostało"

2024-04-16 11:42

Edyta Górniak oprócz tego, że słynie z estrady… daje o sobie znać również w wielu kontrowersyjnych sytuacjach i wyznaniach. Tym razem zaskoczyła fanów nieco inaczej. Okazuje się, że gwiazda wyprowadza się z Polski na stałe. Jaka jest destynacja Górniak? Gdzie zamieszka? Odpowiadamy.

Edyta Górniak to dosyć kontrowersyjna gwiazda show-biznesu. Najbardziej aktywna jest aktualnie w mediach i chętnie „odkrywa karty” swojego prywatnego życia. W jednym z wywiadów wyznała, że nic jej w Polsce nie trzyma i zamierza wyprowadzić się do Azji. Gdzie dokładnie i dlaczego?

Edyta Górniak "jest nienormalna". Szczere wyznanie gwiazdy zaskoczyło fanów

Edyta Górniak zamieszka w Tajlandii

Edyta Górniak uwielbia podróżować i chętnie o tym opowiada. Nie to jest jednak główną przyczyną jej wyprowadzki. Jej "oczko" w głowie - syn Allan - wyprowadził się do Monako, do swojej partnerki. Edyta Górniak nie zamierza zostać sama w Polsce, dlatego zdecydowała się na odważny krok i niebawem wyprowadzi się z kraju na stałe. Okazało się, że jej nowym miejscem zamieszkania, będzie dobrze znana jej... Tajlandia! "Nie da się ukryć, że w Polsce nic mnie nie trzyma. Kiedy Allan postanowił przeprowadzić się do Monako, zrozumiałam, że nie mam co tutaj robić. Oczywiście mam przyjaciół, koncerty i wspaniałych fanów, dla których będę wracać do Polski, ale codzienność chcę spędzać w Azji" - powiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium". "Kiedy Allan był mały byliśmy tam około 50 razy i zastanawialiśmy się, czy nie kupić tam domu, co byłoby tańsze niż pobyt w hotelach. Kocham Tajlandię, uwielbiam tajską kuchnię, kulturę i jogę. Ten kraj mnie zafascynował i tak już zostało" - wyznała. Dlaczego Tajlandia jest tak bliska Edycie? Górniak ceni sobie naturę i swobodę przyrody: "Wszystko, co ziemia urodziła, jest naturalne i zdrowe. Trzymam się tego" - podsumowała krótko.

Allan dostał od mamy prezent warty fortunę. Edyta Górniak ma gest!

Edyta Górniak powszechnie uznawana jest za jedną z najwybitniejszych postaci w historii polskiej sceny muzycznej. To utalentowana polska wokalistka, kompozytorka oraz osobowość telewizyjna. Od czasu zajęcia drugiego miejsca w finale 39. Konkursu Piosenki Eurowizji, piosenkarka wydała 7 albumów studyjnych.

Edyta Górniak skończyła 51 lat i promienieje. Kiedyś wyglądała całkiem inaczej!

Ponętna Edyta Górniak pozdrawia z wakacji. Jeszcze nigdy nie była tak sexy
Listen on Spreaker.