Edyta Górniak i Allan Krupa

i

Autor: Akpa Edyta Górniak i Allan Krupa

drogi prezent

Allan dostał od mamy prezent warty fortunę. Edyta Górniak ma gest!

2024-03-27 14:16

Allan to zdecydowanie synek mamusi! Edyta Górniak jest z niego niezwykle dumna i chętnie obdarowuje go prezentami. Tym razem przeszła samą siebie. Z okazji 20. urodzin Allana sprawiła mu prezent, który wart jest fortunę!

Allan Enso obchodzi swoje urodziny 27 marca. W 2024 roku skończył 20 lat i z tej okazji jego mama - Edyta Górniak - postanowiła podarować mu niezwykły prezent. Ten podarunek kosztuje majątek! Ale czego nie robi się dla własnego syna!

Edyta Górniak dała synowi prezent warty fortunę

Wiele osób kojarzy syna Górniak jako Allana Krupę, ten jednak zmienił swoje nazwisko i to całkiem niedawno. Jedyny syn Górniak nazywa się teraz Allan Enso. 27 marca 2024 roku obchodził swoje 20. urodziny. Z racji tego, że okazja jest niezwykła, to i sam prezent musiał być nietuzinkowy. Edyta Górniak zafundowała synowi na 18. i 19. urodziny, nagranie profesjonalnych teledysków. Dzięki temu, Allan sam pracuje na siebie i otworzył nawet własne studio nagraniowe. Nadszedł czas, gdzie Allan nie ma już "nastu lat", a w jego wieku pojawiła się "dwójka z przodu". Wyjątkowa okazja równa się nietuzinkowemu prezentowi. Edyta Górniak sprezentowała synowi luksusowe wakacje na Dominikanie. Trzeba przyznać, że wydała na to majątek i nie zapomniała przy okazji wykupowania wakacji, o dziewczynie Allana - Nicol Pniewskiej. Cały wyjazd mógł kosztować od 30. do 50. tysięcy złotych. Allan i Nicole spędzą wakacje nad Morzem Karaibskim w pięciogwiazdkowym hotelu. Ich pobyt będzie trwał 10 dni. Trzeba przyznać, że Edyta ma wielki gest!

Allan Krupa poślubi córkę milionera? Edyta Górniak zbliżyła się do rodziców Nicol

Poruszający wpis Edyty Górniak

Edyta Górniak oprócz niezwykłego prezentu, przygotowała dla syna także urocze życzenia, które opublikowała na swoim InstaStories. "Kochanie Moje Najdroższe, Siedzę gdzieś w kawiarence, na końcu świata, a do kawy kapią mi łzy wdzięczności... Gdybyś się nie urodził, nie byłoby mnie już tutaj przynajmniej od kilku lat. Miłość do Ciebie i odpowiedzialność za Ciebie przeprowadziły mnie za rękę przez wszystkie paskudne traumy. Nauczyły wybaczać i pokazały, jak potężna może być Miłość Matki" - zaczęła Górniak. "Twoje życie udowodniło mi, że dobro i prawda zawsze wygrywają. To Twoje życie pokazało mi, jak jestem silna." - kontynuowała. "Jesteś moim Synem, moim Przyjacielem, moim Nauczycielem. Dziękuję Ci, że Twoja Dusza wybrała na swoją Mamę właśnie mnie. Dziękuję Bogu, że obdarował Cię tyloma talentami, mądrością, intelektem, wrażliwością, dobrocią i urodą. To Twoja 20 wiosna... Jestem z Ciebie taka Dumna Synku Kocham najmocniej. Szczęśliwych 20 Urodzin!! - Mama" - dokończyła Edyta. Na kolejnym kafelku pojawiło się zdjęcie Allana z dzieciństwa. Allan siedzi pod palmą w piłkarskiej koszulce. Nic więc dziwnego, że być może wróci pod tę samą palmę, tym razem z Nicol.

Partnerka Allana Krupy sprzecza się z przyszłą teściową? Wtrąciła się w kłótnie Górniak z synem

Górniak życzenia

i

Autor: Instagram - @edytagorniak
Górniak screen Allan

i

Autor: Instagram - @edytagorniak
Allan Krupa ujawnia, ile zarobił na muzyce