Ed Sheeran ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM! Jak się czuje?

2021-10-25 6:06 RD
Ed Sheeran
Autor: AP/Associated Press/East News Ed Sheeran

Ed Sheeran za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że test potwierdził u niego obecność koronawirusa. Jak czuje się artysta? Co z jego planami? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Ed Sheeran jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy na całym świecie. Jego hity znają i śpiewają miliony osób, a na koncertach Brytyjczyka pojawiają się prawdziwe tłumy. Ostatnio był bardzo aktywny nie tylko w mediach społecznościowych. Ed koncertował, udzielał wywiadów… Nic dziwnego. W końcu promuje on swoją najnowsza płytę "Equals", która będzie piątym krążkiem w dorobku artysty. 

Niestety, teraz będzie musiał zmienić nieco styl życia. 

Piosenkarz poinformował w niedzielę wieczorem, że wykryto u niego koronawirusa. 

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Ed zamieścił na Instagramie krótkie oświadczenie. Oto jego treść: 

Hej, ludzie. Szybka wiadomość, niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na Covid-19, więc zgodnie z wytycznymi rządu teraz się izoluję. Oznacza to, że nie jestem w stanie teraz realizować żadnych osobistych zobowiązań, więc z planowanych wywiadów/występów będę robił tyle, ile mogę ze swojego domu. Przepraszam wszystkich, którzy są zawiedzeni. Bądźcie wszyscy bezpieczni

napisał piosenkarz. Jego deklaracja dotycząca pracy z domu może świadczyć o tym, że Ed czuje się dobrze. My życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! :) 

Quiz. Dopasuj imię do gwiazdy! 8 na 10 punktów to totalne minimum!

Pytanie 1 z 10
… Cielecka?
NAJNOWSZE