Dziewczyna z TikToka ma środkowy palec długi na 12 cm

i

Autor: TikTok

Jej środkowy palec ma ponad 12 centymetrów! Dziewczyna jest hitem internetu

2021-03-17 13:36

Czy możne zrobić karierę kiwając tylko jednym palcem? Pewna amerykańska nastolatka dała radę! Wszystko za sprawą filmików na TikToku, na których pokazała, jak długi jest jej środkowy palec. Do tego, żeby w błyskawicznym tempie stać się hitem sieci, wystarczyło 12,7 cm.

Takich warunków fizycznych może jej pozazdrościć niejedna gwiazda show-biznesu. Szesnastolatka z USA niespodziewanie stała się hitem serwisu TikTok, po tym, jak pokazała na jednym z filmików swój nieprzeciętnie długi środkowy palec.

Palec na 5 cali hitem TikToka

Bohaterką sensacji, o której napisało już kilka zagranicznych dużych serwisów, jest Olivia Mercea. Dziewczyna ma 16 lat i mieszka w stanie Arizona.

Od pewnego czasu, podobnie jak mnóstwo jej rówieśników, prowadzi na TikToku konto. Jej filmiki pozornie nie różnią się od wielu innych, ale w pewnym momencie dziewczyna stała się sławna na całym świecie. Wszystko dzięki dość nietypowo wyglądającej dłoni. 

Olivia twierdzi, że jej środkowy palec ma aż 5 cali, czyli 12,7 centymetrów długości! Na dowód dziewczyna pokazała filmik, który znajdziecie poniżej.

Pewnie część z Was szuka w pośpiechu linijki, żeby sprawdzić, ile mierzy Wasz środkowy palec. Podpowiemy: przeciętna długość u kobiety waha się od 7 do 8 cm.

Wychodzi więc na to, że 12,7 cm to prawdziwy sztos. O ile oczywiście nie jest to fake...

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018