Dziewczyna Leonardo DiCaprio w sukience Magdy Butrym! Camila Morrone gotowa na jesień?

2020-09-17 13:18 mm
Camila Morrone w sukience Magdy Butrym
Autor: GUMU/Backgrid/East News

W ciuchach Magdy Butrym pokazywały się już Anja Rubik i Kim Kardashian, a teraz po kolekcję polskiej projektantki sięgnęła kolejna zagraniczna gwiazda - Camila Morrone, czyli dziewczyna samego Leonardo DiCaprio! Modelka została uwieczniona podczas spaceru, na który wybrała się wraz ze stylistą. Camila Morrone miała na sobie ciężkie wojskowe buty oraz kremową sukienkę Magdy Butrym! Jak wyglądała w tym jesiennym zestawie?

I jak tam, dziewczyny - jesteście już gotowe na jesień? Dziewczyna Leonardo DiCaprio jak najbardziej. Camila Morrone właśnie pokazała się na ulicach LA w typowo jesiennym zestawie, który powinien spodobać się zwłaszcza polskim fanom. Modelka założyła sukienkę Magdy Butrym!

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Camila Morrone i jej stylista Micah Marcus wybrali się razem na zakupy, a następnie do kawiarni Blue Bottle Coffee. Do wspomnianej sukienki z kolekcji Magdy Butrym dziewczyna Leonardo DiCaprio dobrała naszyjnik Louis Vuitton z małą czarną torebkę. Dla kontrastu Camila Morrone postawiła na ciężkie i wysokie, czarne buty typu "wojskowego".

Jak wyglądała w tym komplecie?

Oceńcie sami!

NAJNOWSZE