Dziewczyna Ala Pacino rzuciła go! "Jest starcem i nie lubi wydawać pieniędzy"

2020-02-18 21:06 kp
Al Pacino i Meital Dohan
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Al Pacino już zawsze będzie kojarzony ze swoimi rolami w takich produkcjach jak Ojciec Chrzestny czy Zapach Kobiety, a przez fanki z całego świata uważany - mimo upływającego czasu - za kwintesencję męskości. Dziś Al Pacino ma już jednak 79 lat i coraz trudniej mu utrzymać młodą kobietę u boku. Właśnie rzuciła go o 39 lat młodsza Meital Dohan!

Al Pacino znów jest singlem! Gwiazdor został porzucony przez swoją o 39 lat młodszą dziewczynę. O co poszło? O wiek...

Jesienią 2018 roku media po raz pierwszy donosiły o romansie gwiazdora z izraelską aktorką, Meital Dohan. Teraz, po ponad dwóch latach związku, 40-latka rzuciła 79-letniego Ala Pacino i bez owijania w bawełnę opowiedziała w mediach o kulisach swojej decyzji. Kobieta ma wobec swojego ex dwa poważne zarzuty i te słowa nie będą dla niego miłe.

Al Pacino porzucony

Ciężko jest być ze starym mężczyzną, nawet jeśli to Al Pacino. Różnica wieku to trudność, tak. Próbowałam temu zaprzeczyć, ale szczerze, on jest już teraz starcem. Więc nawet z całą moją miłością to nie przetrwało.

- opowiedziała była już dziewczyna Ala Pacino.

Okazuje się, że Meital Dohan nie była też do końca usatysfakcjonowana dowodami miłości, jakie okazywał jej Al Pacino.

Kupował mi tylko kwiaty. Jak mogę grzecznie powiedzieć, że nie lubi wydawać pieniędzy? Ostatnio się z nim pokłóciłam i zostawiłam go, ale naprawdę go kocham i szanuję i jestem szczęśliwa, że byłam, kiedy mnie potrzebował. Mam nadzieję, że pozostaniemy przyjaciółmi.

- dodała.

Myślicie, że Al Pacino się skusi po tych słowach? ;)

NAJNOWSZE