Dzieci urodzone w TYCH miesiącach mają większą szansę na sławę i bogactwo. Naprawdę?

2020-06-04 9:42 mw
Kim Kardashian, Eminem, Ariana Grande
Autor: Instagram/Sipa USA/East News, @ParisaMichelle / SplashNews.com/East News, face to face/FaceToFace/REPORTER

Czy miesiąc urodzenia ma wpływ na powodzenie w życiu? Niektórzy twierdzą, że owszem i nawet mają na to dowody! Zdaniem badaczy osoby urodzone w niektórych miesiącach mają większe szanse na zrobienie kariery, niż ich rówieśnicy urodzeni w innym okresie. Dowodem mają być dane zebrane na podstawie dat urodzin znanych gwiazd. Sprawdźcie, czy łapiecie się do grupy ludzi od urodzenia "skazanych na sukces"... :)

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego jednym sukces spada z nieba, a inni muszą ciężko pracować, aby cokolwiek w życiu osiągnąć? Czy sukces zależy wyłącznie od szczęścia, albo - jak twierdzą inni - od tego, czy urodziliśmy się w bogatej i wpływowej rodzinie? 

Miłośnicy horoskopów wierzą, że wiele zależy w życiu od daty urodzenia. I wiecie co? Mogą mieć rację! Świadczyć o tym mają dane zebrane na podstawie dat urodzin najpopularniejszych gwiazd. 

MASZ SZANSĘ NA SUKCES?

Serwis playlikemum.com opublikował ciekawe dane, z których ma wynikać, że osoby urodzone w pewnych miesiącach mają większą szansę na odniesienie sukcesu, niż ich rówieśnicy urodzeni w innym okresie. 

Punktem wyjścia "badania" była lista najbogatszych i najbardziej wpływowych osób opublikowana przez prestiżowy magazyn Forbes. Gwiazdy i biznesmenów z listy tych VIP-ów posegregowano pod względem miesiąca urodzin

Okazało się, że największy odsetek ludzi sukcesu przyszedł na świat... w październiku!

Spośród 300 osób z publikowanych przez Forbes list miliarderów oraz najpopularniejszych gwiazd, aż 36 urodziło się w październiku. Wśród nich znajdziemy takie sławy, jak Bill Gates, Kim Kardashian, Eminem, Zac Efron czy Simon Cowell. 

Na drugim miejscu znaleźli się szczęściarze urodzeni w czerwcu (30 osób z listy 300 "naj"), a tuż za nimi ci z lipca (28 osób). Gwiazdy urodzone w czerwcu i lipcu to na przykład Ariana Grande, Selena Gomez, Elon Musk czy Lionel Messi.

Nie mamy niestety najlepszych wiadomości dla osób urodzonych w listopadzie. Jeśli wierzyć w wyniki opisanych powyżej "badań", mają one najmniejsze szanse na odniesienie sukcesu. Spośród 300 sprawdzonych osób zaledwie 17 przyszło na świat właśnie w tym miesiącu. To tylko nieco ponad połowa tych urodzonych w październiku!

Dobra rada dla przyszłych rodziców: jeśli wierzycie w te dane, dobrze zaplanujcie swoją przyszłą ciążę... :)

Hotplota.pl: Jason Momoa ratuje lokalną knajpkę; Ile wydaje Kylie Jenner?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE