Dzieci gwiazd nie muszą się uczyć? Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada fance!

2021-01-21 8:21 mm
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan od początku roku zasypuje internautów wspaniałymi zdjęciami z wakacji w Meksyku. Gwiazda wybrała się tam z całą rodziną: mężem Radosławem, małym Heniem oraz dwójką synów z poprzedniego małżeństwa. Problem w tym, że chłopcy są w wieku szkolnym. Jedna z fanek zapytała celebrytkę, czy dzieci gwiazd, zamiast się uczyć, mogą jeździć na miesięczne wakacje. Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała!

Za oknem zima, a na Instagramie niektórych gwiazd - pełnia lata! Kto z nas nie wolałby teraz wygrzewać się na egzotycznych plażach? Niestety, nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić, ale wiele polskich gwiazd - jak najbardziej. 

Na egzotyczne wakacje za ocean wybrali się między innymi Majdanowie. Małgorzata i Radosław od początku roku uszczęśliwiają nas wspaniałymi fotkami zrobionymi w Meksyku, gdzie wraz z trójką synów spędzają tegoroczne "zimowe" wakacje.

A co ze szkołą dwójki starszych chłopaków? Problem ten poruszyła w komentarzu pod najnowszymi zdjęciami Małgorzaty jedna z jej fanek. Zobaczcie, co odpowiedziała gwiazda!

Dzieci gwiazd nie muszą się uczyć?

W środę 20 stycznia na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiły się kolejne zdjęcia z plaży. Widzimy na nich samą celebrytkę oraz jej męża Radosława, trzymającego na rękach małego Henia. Na fotkach nie ma tym razem dwójki starszych synów Małgosi.

W komentarzu jedna z fanek gwiazdy zapytała:

Mnie zastanawia jedna rzecz, oczywiście bedzie odebrane jako czepianie się, ale jak to jest, że inne dzieci ucza sie w szkole, mają lekcje zdalne, a dzieci celebrytow wyjeżdżają na miesięczne wakacje 🤣

Jak zrobić 10000 kroków? [TEST] | ESKA XD - Fit vlog #14

W takich przypadkach Małgorzata Rozenek-Majdan zazwyczaj nie zostawia wątpliwości fanów bez odpowiedzi. I tym razem gwiazda szybko odpisała.

moje dzieci też są w szkole. Zdalnej.

NAJNOWSZE