Dwayne The Rock Johnson ODDAŁ weteranowi ukochane auto! Polały się łzy

2021-11-26 23:19 mm
Dwayne Johnson The Rock
Autor: Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News

Dwayne Johnson sprawił jednemu z fanów mega niespodziankę. The Rock postanowił oddać swojemu wielbicielowi własne auto! I to nie byle jakie. Aktor pozbył się swojej ukochanej ciężarówki! Zobaczcie, co napisał The Rock i obejrzyjcie zdjęcia z reakcją fana.

Dwayne Johnson to jeden z najbardziej lubianych aktorów Hollywood. Nie tylko ze względu na to, co prezentuje na ekranie, ale również dlatego, że w życiu codziennym jak mało który gwiazdor ekranu stara się sprawiać radość napotkanym fanom. 

Pokazywaliśmy już jakiś czas temu na Hotplota.pl jak Dwayne zaskoczył turystów zwiedzających turystycznym busem okolice jego domu. Teraz w sieci pojawił się kolejny dowód na to, że The Rock jest jednym z najsympatyczniejszych gwiazdorów Hollywood.

Dwayne Johnson właśnie oddał fanowi własny samochód! The Rock przekazał weteranowi kluczyki do swojej ukochanej ciężarówki!

Sonda
Dwayne Johnson jest fajnym aktorem?

The Rock oddał ukochane auto

Na Instagramie The Rocka pojawiła się niedawno seria zdjęć, w której aktor pokazał, jak oddał jednemu z fanów swoje ukochane auto. 

@coach_orod padł na ziemię kiedy przeczytał kartkę ode mnie z tekstem: "Dziękuję ci bracie za twoją służbę, ciesz się swoją nową ciężarówką"

(jest weteranem marynarki)

Na Święto Dziękczynienia ten facet zasłużył na znacznie więcej niż tylko na moją osobistą ciężarówkę. Zawsze mówię, że miło jest być kimś ważnym, ale znacznie ważniejsze jest być kimś miłym

- napisał Dwayne Johnson w swoim poście. Aktor dodał, że obdarowany przez niego Oscar opiekuje się swoją matką, jest trenerem personalnym, udziela się w kościele, a dodatkowo znajduje czas na niesienie pomocy kobietom, które są ofiarami przemocy domowej. 

Powiedziałem mu, żeby zjeżdżał cieszyć się swoim nowym autem :)

- żartuje The Rock.

Prasa donosi, że początkowo The Rock chciał przekazać jednemu ze swoich fanów Porsche Taycana, którym jeździł na planie filmu Czerwona Nota. Niestety plan się nie powiódł, dlatego Dwayne Johnson zdecydował się oddać własne auto. The Rock w przeszłości kilka razy zachwalał swoją ciężarówkę, tuningowaną specjalnie na jego zamówienie, stąd wiadomo, że auto wiele dla niego znaczyło. 

Dwayne Johnson urodził się w 1972 roku. Karierę rozpoczynał jako zawodnik wrestlingu i futbolista. Później przerzucił się na aktorstwo. W życiu zawodowym do dziś posługuje się swoim ringowym pseudonimem The Rock.

Na wielkim ekranie gwiazdor pojawił się po raz pierwszy w 2002 roku w filmie "Mumia powraca". Od tego czasu wystąpił w przeszło 40 obrazach. Jego najbardziej znane role to te z serii "Szybcy i wściekli" oraz "Agent i pół", "Jumanji" czy "Sztanga i cash". 

The Rock wystąpił także w kilku popularnych serialach. Jego najsłynniejsza rola na małym ekranie to postać Spencera Strasmore'a w serialu "Gracze" ("Ballers"). 

Dwayne Johnson jest żonaty z Lauren Hashian. Ma trzy córki o imionach Simone, Jasmine oraz Tiana Gia.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 26.11.2021
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE