Dua Lipa - piękna i utalentowana. Tych 7 rzeczy o niej nie wiedzieliście!

2019-12-26 9:00 kp
Dua Lipa
Autor: Rex Features/East News

Dua Lipa już od ponad dwóch lat podbija światowe listy przebojów i największe imprezy muzyczne. Gwiazda, dotąd znana głównie ze swojej muzyki, ostatnio coraz częściej gości również w serwisach plotkarskich - głównie za sprawą związku z Anwarem Hadid. Jesteście jej fanami i myślicie, że wiecie o niej wszystko? Te fakty Was zaskoczą!

Dua Lipa to dziś obowiązkowy gość każdej najważniejszej muzycznej imprezy! 24-letnia gwiazda ma już na koncie kilka prestiżowych nagród, jednak można mieć wrażenie, że wciąż się rozkręca i dopiero pokaże nam, na co ją stać. Dua Lipa zdobyła serca fanów charakterystycznym, niskim głosem, przebojowym bitem w jej hitach i oczywiście nieprzeciętną urodą.

Nic dziwnego, że dla Dua Lipy stracił też głowę Anwar Hadid. Piosenkarka spotyka się z bratem Gigi i Belli od kilku miesięcy, a ostatnio już oficjalnie pozuje z nim na ściankach. I wygląda na bardzo zakochaną!

>> Dua Lipa rozpływa się nad Anwarem Hadid! "Przystojny, prawda?"

Dua Lipa - nieznane fakty

Jesteś fanem Dua Lipy, a jej nowy singiel Don't Start Now śpiewasz pod prysznicem? W takim razem koniecznie sprawdź ciekawostki na jej temat na Hotplota.pl!

>> Dua Lipa zdradziła tytuł nowej płyty. Zrobiła z nim tatuaż i pokazała na Instagramie!

1. Dua Lipa to jej prawdziwe imię i nazwisko! Choć brzmi jak najlepszy pseudonim świata, Dua Lipa naprawdę się tak nazywa! Jej rodzice zrobili jej niezły prezent ;)

2. Jej imię oznacza w języku albańskim MIŁOŚĆ. Dua Lipa ma korzenie kosowsko-albańskie, jednak urodziła się w Londynie.

3. Miłość do muzyki zaszczepił w niej ojciec, Dukagjin Lipa. Tata Dua Lipy to wokalista zespołu rockowego ODA! Brzmią podobnie?

4. W wielu 11 lat Dua Lipa usłyszała, że nie potrafi śpiewać... od nauczycielki chóru! Jak bardzo ta pani się myliła...

5. Zanim Dua Lipa zrobiła karierę i stała się rozpoznawalna na całym świecie, występowała jako support podczas koncertów takich gwiazd jak Bruno Mars, Troye Sivan czy Coldplay.

6. Dua Lipa pracowała na bramce w nocnym klubie! Jak wiele przyszłych gwiazd, Dua przyjmowała najróżniejsze oferty pracy, by się utrzymać. Ta była wyjątkowo niewdzięczna - musiała cofać często sprzed drzwi własnych przyjaciół, którzy przyszli w nieodpowiednich butach...

Wyświetl ten post na Instagramie.
promo day Post udostępniony przez FUTURE NOSTALGIA 2020 🔐💛 (@dualipa)

7. Podkochiwała się w Robbie Williamsie! Tę miłość odziedziczyła... po mamie!

Moja mama się w nim kochała, gdy byłam bardzo młoda. Gdy zobaczyłam go na festiwalu iTunes, pomyślałam: O taak, jest naprawdę fit!

NAJNOWSZE