Dua Lipa jest w ciąży?! Lawina pytań po tajemniczej wiadomości na Instagramie

2021-01-14 13:00 AM
Dua Lipa
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Czy Dua Lipa jest w ciąży? Mnóstwo tego typu pytań pojawiło się pod jej ostatnim postem na Instagramie. Gdy odpalicie Insta piosenkarki zobaczycie post z dwiema fotkami w kusym stroju. Po artystce ciąży nie widać, skąd wiec nagłe pytania internautów? Już wyjaśniamy!

Najwierniejsi fani bardzo uważnie śledzą życie swoich idoli. Żadna fotka im nie umknie. Na bieżąco są też z najnowszymi doniesieniami na temat życia idola i jego poczynań. Mało tego, czasem nawet sami wymyślają plotki, które najczęściej nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Dua Lipa kilkanaście godzin temu opublikowała na Instagramie post z dwiema fotkami. Zdjęcie pochodzi prawdopodobnie z wakacji gwiazdy, bo ta ubrana jest w mini sukienkę, odsłaniający spory kawałek ciała. Na pierwszy rzut oka w poście nie ma niczego szczególnego, jednak fani szybko dopatrzyli się opisu fotki. Dua Lipa miała ją podpisać emotkami związanymi z dziećmi i ciążą. Nie zabrakło emotki odzwierciedlającej butelkę mleka, pluszowego misia, białego serca czy aniołka…

ESKA XD #013

DUA LIPA JEST W CIĄŻY?

Tak tajemniczy opis sprawił, że pod postem ruszyła lawina pytań o to, czy Dua Lipa i jej ukochany Anwar Hadid spodziewają się dziecka. Takie pytania zadawali tylko najwierniejsi fani, którzy zdążyli to zobaczyć, bo co ciekawe opis fotki zniknął. Teraz, gdy odwiedzicie Dua Lipę na Insta zobaczycie wspomnianą fotkę, ale bez jakiegokolwiek opisu. Komentarze o ciążę jednak pozostały…

Czy ona jest w ciąży?

- pytali internauci.  

Ciekawe tylko, czy Dua Lipa miała na myśli coś innego, czy może przez przypadek zdradziła coś, co chciała jeszcze zachować dla siebie? Jak sądzicie?

NAJNOWSZE