Dua Lipa świętuje 26. urodziny. To jej najseksowniejsze zdjęcia [GALERIA]

2021-08-22 7:57

W ten weekend swoje 26. urodziny świętuje Dua Lipa. Brytyjska wokalistka już na stałe wpisała się w kanon najważniejszych młodych artystów światowej muzyki i ma na swoim koncie imponującą liczbę nagród. W życiu prywatnym układa jej się równie dobrze - gwiazda pielęgnuje swój związek z Anwarem Hadid. A przez wielu uważana jest za symbol kobiecości!

Od premiery debiutanckiej płyty Dua Lipy minęły nieco ponad trzy lata, a ona sama dziś cieszy się statusem super gwiazdy. Jej najnowszy album Future Nostalgia zgarnął w tym roku nagrodę Grammy dla najlepszego krążka, a Dua z poczuciem spełnionego obowiązku mogła udać się na odpoczynek po miesiącach spędzonych w studiu.

Większość wolnego czasu Dua Lipa spędza oczywiście ze swoim chłopakiem, Anwarem Hadid. Wokalistka w czerwcu świętowała z nim jego 22. urodziny. Teraz przyszedł czas na jej święto.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Dua Lipa skończyła 26 lat

Dua Lipa 22 sierpnia 2021 roku skończyła 26 lat, z czego niemal połowę życia spędziła na scenie - już w wieku 14 lat nagrywała covery hitów i zamieszczała je w sieci. Teraz to jej piosenki coverują aspirujący artyści, a ona może cieszyć się swoim gwiazdorskim statusem.

Niezmiennie też Dua Lipa uchodzi za jedną z najpiękniejszych młodych gwiazd, a swoją urodę zawdzięcza pochodzeniu kosowsko-albańskiemu. My skompletowaliśmy z okazji jej urodzin te najseksowniejsze zdjęcia z jej Instagrama.

Czego jej życzycie?