Dua Lipa zachwyca na Instagramie. Nie wiemy co lepsze: jej brzuch czy pies?

2021-01-27 17:05 es
Dua Lipa
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Dua Lipa udostępniła na swoim Instagramie kilka świetnych ujęć. Widzimy na przykład zabawne selfie w samochodzie czy kuszącą fotkę jej idealnego brzucha. Dua Lipa dobrze wie, czym zainteresować swoich obserwatorów. Poza zdjęciem w majtkach wrzuciła mnóstwo fotek... swojego psa!

Dua Lipa od dłuższego czasu jest na fali wznoszącej! Jej piosenki z miejsca staja się hitami. Wokal zapewnił jej status jednej z najpopularniejszych wokalistek. Rozgłos zapewniają jej nie tylko solowe utwory, ale także znakomite współprace. Niedawno Dua Lipa i Miley Cyrus połączyły siły w kawałku Prisoner.

Dua Lipa cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko ze względu na dorobek muzyczny. Media chętnie rozpisują się o jej związku. Od ponad półtora roku Dua Lipa i Anwar Hadid tworzą jedną z najsłodszych par show-biznesu.

Ich związek stał się poważny, kiedy latem ubiegłego roku zostali rodzicami. Dua Lipa i Anwar Hadid adoptowali psa! Dexter skradł serca nie tylko gwiazd, ale i ich fanów. To on rządzi na Instagramie!

I sory Dua Lipa, możesz się rozbierać, ale to Dexter jest najsłodszy!

ESKA XD #014

Dua Lipa kusi na Instagramie

Na Instagramie gwiazdy pojawiło się mnóstwo nowych fotek. Na jednej z nich Dua Lipa pozuje w kusych, czarnych majtkach. Ależ ona ma figurę! Widzicie ten brzuch?!

Niestety, jej starania idą na marne. Największą gwiazda jest... Dexter. Choćby Dua Lipa miała najseksowniejsze ciało świata, to naszym zdaniem przegrywa ze swoim psiakiem.

Dexter zdążył już sporo urosnąć. Dua Lipa i Anwar Hadid adoptowali go jako szczeniaka. Na Instagramie widzimy jak podróżuje za swoją panią czy pozuje do wspólnych zdjęć.

To jest prawdziwa gwiazda!

Dua Lipa i Anwar Hadid

NAJNOWSZE