Dua Lipa i Anwar Hadid witają Nowy Rok w Miami. Joga, drinki i całusy [DUŻO ZDJĘĆ]

2019-12-31 8:52 mw
Dua Lipa i Anwar Hadid
Autor: AM / SplashNews.com/East News

Wielu z nas co rok obiecuje sobie, że kiedyś spędzi Sylwestra na jakiejś ciepłej plaży. Słońce, ocean, zimne drinki i relaks w towarzystwie najbliższej osoby - słowem: dla nas to Sylwester marzeń. A dla gwiazd - normalka. Tak właśnie stary rok żegna Dua Lipa ze swoim chłopakiem, bratem modelek Belli i Gigi Hadid. Dua i Anwar przywitają Nowy Rok w Miami, gdzie bawią się już od weekendu. Zobaczcie zdjęcia!

Kończący się rok 2019 obfitował w wiele przykrych rozstań, ale w tym samym czasie wśród gwiazd narodziło się też kilka nowych związków. Jeden z najbardziej obiecujących romansów rozpoczęli w połowie roku brytyjska piosenkarka Dua Lipa i Anwar Hadid, brat słynnych modelek Belli i Gigi Hadid.

Para zaczęła się oficjalnie spotykać w lipcu 2019 roku, a więc dokładnie pół roku temu. Mimo to, na kolejnych zdjęciach, jakie pojawiają się w agencjach fotograficznych, wciąż przypominają parę zakochanych nastolatków. To dobry znak dla ich związku!

JOGA, DRINKI I CAŁUSY NA POŻEGNANIE 2019 ROKU

Dua Lipa i Anwar Hadid stary rok żegnają w Miami. Para wybrała się na Florydę w miniony weekend, a w agencjach pojawiły się ich wspólne zdjęcia. Paparazzim udało się uwiecznić kilka ciekawych scen - w tym czułości Dua Lipy i jej chłopaka.

Wiedzieliście, że Dua Lipa ćwiczy jogę?

Na zdjęciach z Miami paparazzim udało się uwiecznić ćwiczenia relaksacyjne, w których piosenkarce aktywnie pomagał Anwar Hadid. Chłopak Dua Lipy osobiście nie jest chyba wielkim fanem jogi - zamiast skłonów i rozciągania ścięgien wybrał nieco inne aktywności.

>> Dua Lipa - piękna i utalentowana. Tych 7 rzeczy o niej nie wiedzieliście!

Na kilku fotkach z Miami fotoreporterzy przyłapali go na czułych pocałunkach i innych formach czułości. W relaksie parze pomagały też drinki oraz medytacja. 

Zobaczcie zdjęcia!

Zanim Dua Lipa zaczęła spotykać się z Anwarem Hadid, była dziewczyną Isaaka Carewa. Rozstali się w czerwcu tego roku, a więc tuż przed związaniem się z bratem słynnych modelek. 

Anwar Hadid był singlem przez mniej więcej rok. Obecny chłopak Dua Lipy wcześniej spotykał się z Nikolą Peltz. Był też podejrzewany o romans z Kendall Jenner, choć według wielu źródeł była to jedynie przyjaźń.

NAJNOWSZE