Dua Lipa i Anwar Hadid wypoczywają na jachcie. Oj jest gorąco!

2021-07-30 22:03 es

Dua Lipa i Anwar Hadid to jedna z najgorętszych par w show-biznesie. Nic dziwnego, że wybrali się na wakacje w poszukiwaniu ochłody. Zakochani wypoczywają na jachcie. Oczywiście pamiętali, żeby zrelacjonować wypad w social mediach. Jakby sami mieli za mało uroku, pokazali jeszcze ukochanego pieska zażywającego relaksu. Co za widoki!

Dua Lipa i Anwar Hadid to jedna z najgorętszych par show-biznesu! Trudno się temu dziwić. Ona - wokalistka z hitami, które zapewniły jej międzynarodową sławę. On - model, za którym wzdychają kobiety z wielu stron świata. Razem tworzą prawdziwą power couple!

Ku rozpaczy fanów nie mają jednak w zwyczaju zbyt często wpuszczać internautów do życia prywatnego. Jednak czasami nie ma po prostu wyjścia i trzeba wrzucić foteczki na Instagram. Wakacje to właśnie taki moment!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Dua Lipa i Anwar Hadid wypoczywają na jachcie

Wakacje na jachcie to prawdziwy hit wśród gwiazd. Wypłynięcie na otwartą wodę łodzią zaopatrzoną we wszelkie niezbędne luksusy to dla nich doskonała opcja. Przede wszystkim dlatego, że na wodzie nie roi się od paparazzich, którzy czyhają na gorące ujęcia.

Dua Lipa i Anwar Hadid także postanowili wypłynąć i w ten sposób odpocząć. Na Instagramie widzimy zdjęcia z ich wypadu. Dua Lipa zachwyca stylizacją. Ta obcisła sukienka ma po prostu boski dekolt!

Na kolejnych ujęciach widzimy, jak Dua Lipa i Anwar Hadid skaczą do wody. Kolejne zdjęcie przedstawia ich psa. Czyż Dexter nie wygląda rozkosznie?!

NAJNOWSZE