Drake pogodził się z Nicki Minaj? Raper opublikował wspólne zdjęcie

2020-01-10 12:52 AM
Drake, Nicki Minaj
Autor: 0000001/Reporter

Prawdopodobnie właśnie nastąpiła przełomowa chwila w show biznesie. Doszło do pojednania dwóch wpływowych osób w branży, mianowicie chodzi o Drake’a i Nicki Minaj!

Nicki Minaj znana jest z ostrego charakteru. Słynna kłótnia z udziałem Nicki i Cardi B pokazała, że raperka nie przechodzi obojętnie obok takich dram. Podobnie było z Drakiem. Kilka lat temu muzyk i raperka mieli ze sobą bardzo dobre relacje. Relację między nimi miał w 2015 roku zepsuć ówczesny chłopak Minaj, Meek Mill, który stwierdził, że Drake nie jest autorem swoich piosenek. Nie pozostając dłużnym piosenkarz stwierdził, że nie daje związkowi Nicki i Meeka wiele czasu! Drake miał sporo racji, bo para rozstała się w 2017 roku. Wojna między były przyjaciółmi nadal trwała, rok później przestali się śledzić w mediach społecznościowych. Później przy okazji spotkań podczas branżowych imprez, raperka omijała zarówno Drake’a jak i Meeka Milla.

DRAKE CHCE POGODZIĆ SIĘ Z NICKI MINAJ?

Teraz wygląda na to, że albo oboje postanowili zakończyć konflikt, albo Drake zatęsknił za dawną koleżanką i próbuje nawiązać z nią kontakt. Piosenkarz wrzucił na swoją relację na Instagram stare zdjęcie na którym pozuje z Nicki. Zdjęcie pochodzi z czasów, gdy Drake i Nicki spotykali się wspólnie w wytwórni Young Money Entertainment, należącej do Lil Wayne.

Jak na razie Nicki Minaj nie skomentowała zdjęcia Drake’a. Myślicie, że znów się przyjaźnią, czy może Drake próbuje wyciągnąć rękę na zgodę?

Drake i Nicki Minaj
Autor: instagram.com/champagnepapi
NAJNOWSZE