Drake kupił sobie pierścionek z brylantem! Zanim zobaczycie cenę, lepiej usiądźcie

2019-11-04 13:07 AM
Drake
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Drake niedawno wyprawił huczną imprezę urodzinową na którą ku zdziwieniu mediów i wielu fanów zaprosił nie tylko Kylie Jenner, ale także Rihannę! Impreza się udała, a Drake świetnie się bawił w towarzystwie gwiazd i celebrytów. Teraz jednak przyznał, że nie zapomniał o sobie i sam sobie kupił niebotycznie drogi prezent! Lepiej usiądźcie, bo cena naprawdę zwala z nóg!

Drake 24 października skończył 33 lata. Z tej okazji zorganizował imprezę urodzinową na którą zaprosił gwiazdy. Pojawiła się m.in. Rihanna i Kylie Jenner, która obecnie podejrzewana jest o romans z piosenkarzem. Już sama impreza była luksusowa, to jednak Drake’owi nie wystarczyło i postanowił dać samemu sobie prezent. I to nie byle jaki prezent, bo pierścionek z brylantem, który robiony był specjalnie dla niego na zamówienie.

Pierścionek, który zamarzył sobie Drake jest z brylantem w kształcie serca, a reszta materiału z którego jest zrobiony to platyna. Drake nie lubi oszczędzać, dlatego za pierścionek musiał zapłacić ponad 600 000 dolarów! Nie wiadomo dokładnie ile piosenkarz wydał na prezent, według źródeł, cena takiego pierścionka waha się od 600 000 dolarów do nawet 800 000 dolarów.

DRAKE POMAGAŁ W PROJEKTOWANIU PIERŚCIONKA

Drake podobno miał duży udział w projektowaniu pierścionka. Współpracował z Ori Vechler, założycielem marki Gemmy Fine. Już na urodzinach miał na sobie kosztowną biżuterię! Drake uwielbia drogą biżuterię. Niedawno zamówił sobie również pierścionek z brylantem, jako pamiątkę meczu National Basketball Association.

Myślicie, że taka cena za pierścionek to przesada, czy może dobra inwestycja?

Wyświetl ten post na Instagramie.
We Major Post udostępniony przez champagnepapi (@champagnepapi)

Zobacz też: 

NAJNOWSZE