Drake Bell oskarżany przez byłą dziewczynę o przemoc! Gwiazda Nickelodeon odpowiada!

2020-08-13 18:09 nk
Drake Bell
Autor: AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Drake Bell i Melissa Lingafelt spotykali się od 2006 do 2009 roku. Aktorka i piosenkarka zarzuca byłemu chłopakowi, że znęcał się nad nią werbalnie i fizycznie. Gwiazdor Nickelodeon w końcu odniósł się publicznie do tych oskarżeń.

Melissa Lingafelt i Drake Bell byli popularną parą w latach 2006-2009. Po niespełna roku randkowania zakochani zamieszkali ze sobą. Ostatecznie jednak związek aktora znanego z serialu Nickelodeon Drake & Josh zakończył się po trzech latach.

Teraz, 11 lat po rozstaniu z Bellem, Lingafelt wywołała niemałą aferę, publikując na TikToku filmik, w którym oskarża ex chłopaka o przemoc!

Zamieszkaliśmy razem, ja śpiewałam. Nie minął rok, kiedy zaczęło się znęcanie słowne. Najgorsze, jakie można sobie wyobrazić. Potem zmieniło się w fizyczne - bicie, rzucanie, wszystko. Szczytem było to, jak przeciągnął mnie w dół po schodach naszego domu w Los Feliz. Moja twarz uderzyła o każdy stopień po drodze. Mam zdjęcia tego.

- powiedziała aktorka i piosenkarka w filmiku na TikToku.

Drake Bell skomentował rewelacje byłej dziewczyny.

Nigdy nie znęcałem się nad swoją byłą dziewczyną i nie robiłem tak wielu innych rzeczy, które Melissa nakłamała w swoim wideo na TikToku. Kiedy nasz związek się skończył - ponad dekadę temu - my, niestety, oboje obrzucaliśmy się okropnymi przezwiskami, jak to się często dzieje, kiedy pary zrywają ze sobą. Ale to wszystko.

- napisał Drake Bell w oświadczeniu dla magazynu People.

Drake Bell
Autor: AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News
Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE