Były gwiazdor Nickelodeon napastował piętnastolatkę. Drake Bell PRZYZNAŁ SIĘ do winy!

2021-06-24 14:47 mm
Drake Bell
Autor: TM/ROT/Capital Pictures/EAST NEWS

Drake Bell przyznał się do stawianego zarzutu niestosownego zachowania wobec piętnastoletniej dziewczyny. Podczas popełnionego czynu aktor znany z serialu Nickelodeon miał 31 lat. Incydent wydarzył się podczas koncertu, na którym występował Drake Bell. Jaki wyrok usłyszy dawny gwiazdor produkcji dla nastolatków?

Na początku czerwca 2021 roku amerykańskie media doniosły, że były gwiazdor stacji Nickelodeon został oskarżony o molestowanie nieletniej. Do zdarzenia miało dojść kilka lat wcześniej podczas show. 31-letni wówczas Drake Bell miał zaczepiać znaną piętnastoletnią dziewczynę. Aktor oskarżany jest o to, że w trakcie tej pogawędki używał seksualnych podtekstów.

Dowodem na to, że Drake Bell faktycznie był wówczas obecny na miejscu, miał być tweet, który został później usunięty z konta aktora. 

Początkowo Drake Bell nie przyznawał się do stawianych mu zarzutów, ale trzy tygodnie później najwyraźniej zmienił zdanie.

Drake Bell przyznał się do winy

23 czerwca w mediach pojawiła się informacja, że Drake Bell przyznał się do zarzutu molestowania osoby nieletniej. Aktor dodatkowo jest oskarżany o rozpowszechnianie nieprzyzwoitych treści. Prokuratura nie ujawnia jednak o co dokładnie chodzi. 

Były gwiazdor Nickelodeon ma usłyszeć wyrok 12 lipca. Za popełniony czyn grozi mu wyrok 2 lat więzienia.

Drake Bell był jedną z największych gwiazd stacji Nickelodeon. W latach 2004-2007 występował w popularnym serialu "Drake & Josh". Miał wtedy niewiele ponad 20 lat.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
NAJNOWSZE