Dorota Gardias z zarzutami! JEST OŚWIADCZENIE GWIAZDY!

2021-10-09 10:52 RD
Dorota Gardias
Autor: WBF

W piątek media obiegły informacje o prokuratorskich zarzutach, które usłyszała prezenterka telewizji TVN, Dorota Gardias. Gwiazda postanowiła wydać oświadczenie w tej sprawie. Jak komentuje całą sprawę? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Prezenterka TVN Dorota Gardias usłyszała zarzuty dotyczące posługiwania się fałszywymi fakturami. Informację jako pierwszy przekazał portal TVP Info. W sprawę ma być również zamieszany tak zwany agent "gwiazd", z którym Gardias współpracowała, była jego klientką.

Obie osoby mają w śledztwie status podejrzanych. Były już przesłuchiwane

powiedział portalowi TVP Info prokurator Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie. 

Chris Cugowski jako Damiano David z Maneskin. Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Sprawę postanowiła skomentować sama zainteresowana. Dorota Gardias w mediach społecznościowych zamieściła post z oficjalnym oświadczeniem. Oto jego treść: 

Drodzy... odnosząc się do doniesień prasowych na temat podejrzeń prokuratury o moim rzekomym uczestnictwie w wyłudzaniu VATu na podstawie sfałszowanych faktur, chciałabym publicznie i jednoznacznie oświadczyć, że nie brałam udziału w żadnym oszustwie finansowym.

Padłam ofiarą pewnych osób, które wykorzystując moje zaufanie (oraz wielu moich znajomych z branży) i opiekując się prowadzoną przeze mnie działalnością, użyły jej do swoich własnych, nagannych czynów. Nigdy nie widziałam dokumentów, które zostały mi przez te osoby podłożone - bez mojej wiedzy i woli. Czuję się nie tylko niewinna - nigdy nie fałszowałam żadnych faktur - ale i pokrzywdzona tą sytuacją. 

Chcąc wyjaśnić całą tę przykrą sprawę, podjęłam decyzję o współpracy z prokuraturą. Jedynym moim błędem było zaufanie osobom, które to zaufanie postanowiły wykorzystać. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Koronawirus to nie przelewki. Chorowałam w marcu 2020 roku. Cierpię na migreny, ale to był szalony ból głowy. Nie powiedziałabym, że to migrena. Kaszląc, moja klatka piersiowa się paliła. Wypadły mi też włosy. Kim jestem?
NAJNOWSZE