Dominika Gwit

i

Autor: AKPA Dominika Gwit chce ruszyć z własnym biznesem

Dominika Gwit startuje z "Damskim biznesem". Nie mogła dłużej trzymać tego w tajemnicy

2023-03-21 13:26

Dominika Gwit kilka miesięcy po narodzinach pierwszego dziecka postanowiła wrócić do pracy. Świetnie łączy życie zawodowe z życiem prywatnym. Niedawno mogliśmy zobaczyć ją w spektaklu muzycznym "Dystans albo wszyscy umrzemy!", a teraz pochwaliła się nowym projektem. Właśnie ruszyły prace nad nowym przedstawieniem, a efekty zobaczymy już we wrześniu. Aktorce będą towarzyszyli m. in.: Anna-Maria Sieklucka czy Michał Koterski.

Dominika Gwit zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w filmie "Galerianki" z 2009 roku, gdzie wystąpiła u boku Anny Karczmarczyk i Dagmary Krasowskiej. To otworzyło jej drzwi do wielkiej kariery. Była zangażowana w produkcję takich filmów i seriali jak: "Przepis na życie" (2011), "Singielka" (2015), "Miłość na pierwszą stronę" (2022), "Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle" (2022), czy "Gierek" (2022).

Można ją zobaczyć również na deskach teatru. Niedawno wyznała, że po raz pierwszy po porodzie wróciła na scenę. Aktorka nie kryła wielkiej ekscytacji, a swoimi emocjami podzieliła się z fanami - "Wróciłam dziś na Scenę!!! Zagrałam w Pruszkowie mój stand up muzyczny "Dystans albo wszyscy umrzemy!" Publiczność dopisała i była wspaniała ! Dziękuję!! Tęskniłam! Nie umiem żyć bez Sceny! Ten wieczór był magiczny" - pisała na Instagramie.

Dominika Gwit w "Damskim biznesie". Aktorka zapewnia sporą dawkę humoru

Dominika Gwit nie kryje, że powoli "stara się budować swój nowy świat". Niełatwo jest bowiem pogodzić wychowywanie dziecka z życiem zawodowym, jednak aktorka stara się odnaleźć balans i najwidoczniej świetnie jej to wychodzi. Właśnie pochwaliła się fanom nowym projektem, w którym będzie brała udział. To spektakl komediowy zatytułowany "Damski biznes", opowiadający o dwóch kobietach, które chcą sprzedać włoskiemu projektantowi biznes z bielizną erotyczną.

Dzień dobry Kochani! Już mogę zdradzić Wam tajemnicę! - zaczęła Dominika - Jeden ze spektakli, nad którym właśnie rozpoczynam pracę to "Damski Biznes"! Doskonała farsa znana na całym świecie! Dwie silne i mądre kobiety mają biznes z bielizną erotyczną! Chcą go sprzedać sławnemu projektantowi z Włoch! Gdy już ma dojść do wielkiej transakcji pojawiają się drobne komplikacje... Będzie dużo śmiechu! Już my o to zadbamy! - czytamy na Instagramie Dominiki.

W obsadzie znaleźli się również: Anna-Maria Sieklucka, Michał Koterski, Tomasz Ciachorowski, Michał Piróg czy Rafał Cieszyński.

Shake Your Eska #18 | Man In Black
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE