Dominika Gwit po porodzie. Pokazała PRZEUROCZE zdjęcia dziecka!

i

Autor: Akpa, Screen z IG: dominikagwit

Dominika Gwit po porodzie. Pokazała PRZEUROCZE zdjęcia dziecka!

2023-01-19 15:07

Dominika Gwit postanowiła podzielić się ze swoimi fanami podróżą, którą przebyła podczas ciąży. Po miesiącach oczekiwań, na świat w końcu przyszło jej dziecko. Kobieta jest już po porodzie. Postanowiła nawet wrzucić pierwsze zdjęcia maleństwa. Trzeba przyznać, że są one naprawdę przeurocze! Jak czuje się świeżo upieczona mama?

Ciąża niewątpliwie jest niezwykle intymnym i szczęśliwym momentem, dla przyszłej mamy. Swoją radością chętnie dzieliła się z obserwatorami polska aktorka - Dominika Gwit. Od ogłoszenia tej niesamowitej informacji, ciągle była na językach. Ludzie chętnie obserwowali jej podróż. Jeszcze niedawno pisaliśmy, że zdradziła płeć dziecka. Kobieta oznajmiła światu, że w niedługim czasie powita na świecie synka. Po miesiącach oczekiwań, w końcu ogłosiła, że jest już po porodzie. To jednak nie wszystko. Postanowiła pokazać pierwsze zdjęcia ukochanego dziecka, które naprawdę wzruszają. Zobaczcie sami pod wideo!

Lil Masti w ciąży! Zdjęcie z ukochanym wzruszy do łez

Przepychanka o hit "Miss You" [Robin Schulz vs Southstar] | ESKA XD - Ale to już było! #65

Dominika Gwit urodziła

Oczekiwanie na narodziny jest niezwykle ekscytującym, a jednocześnie przerażającym momentem. Na pewno każda mama przekonała się o tym na własnej skórze. Pośród nich jest Dominika Gwit, która swoje pierworodne dziecko urodziła 18 stycznia 2023 roku. Na świat przyszedł śliczny chłopiec! Rozanieleni rodzice postanowili dodać zdjęcia ze szpitala, na których znajduje się ich dzieciątko w przesłodkim ubranku. Pod fotografiami można znaleźć komentarze celebrytów, m.in. Michała Piróga czy Rafała Maseraka, którzy cieszyli się szczęściem nowych rodziców!

❤️❤️❤️❤️❤️ - napisał Michał Piróg.

Gratulacje ??? - dodał Rafał Maserka.

Dominika Gwit po porodzie

Dominika Gwit dopiero co urodziła, a już następnego dnia pokazała zdjęcia syna. Kobieta dodała do niego wzruszający opis, pisząc, że dziecko uczyniło ją i jej partnera najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Rodzicom gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla nich oraz maleństwa!