Ursula Corbero

i

Autor: Nacho Lopez/agefotostock/East News

Ursula Corbero PŁAKAŁA kręcąc Dom z papieru 5. "Czułam ból w żołądku"

2021-08-29 10:00

Już 3 września 2021 roku spełnią się marzenia fanów, którzy będą mogli obejrzeć pierwszą część finałowego sezonu Domu z papieru. Choć pożegnanie z Profesorem, Tokio i innymi bohaterami jest dopiero przed widzami, mają je za sobą już aktorzy, którzy wiele miesięcy temu skończyli prace na planie. Ursula Corbero nie ukrywa, że to było bardzo trudne.

Ta jesień będzie należała do jednej z najbardziej oczekiwanych premier na Netflixie - serialu Dom z papieru. 5 sezon produkcji, a raczej pięć jego pierwszych odcinków, trafi na platformę już 3 września. Fani pamiętają, że zostawili swoich bohaterów w bardzo trudnej sytuacji i wydaje się, że Profesor po raz pierwszy może nie mieć planu awaryjnego, by pomóc swojej ekipie.

Prace na planie Domu z papieru 5 trwały od lata ubiegłego roku. Z powodu pandemii koronawirusa aktorzy na planie finałowego sezonu spędzili znacznie więcej czasu, a fani dłużej musieli czekać na premierę niż w przypadku poprzednich sezonów La Casa De Papel. Ostatecznie zdjęcia zakończono wiosną tego roku.

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

- pisała.

Wy też czekacie na Dom z papieru 5?

Ursula Corbero ze łzami żegnała Dom z papieru

Dla aktorów Domu z papieru angaż do serialu okazał się przełomowy. Gwiazdorzy zdobyli fanów na całym świecie i otworzyli sobie drogę do międzynarodowej kariery. Jednocześnie przez lata na planie zdążyli się bardzo zżyć i stworzyć prawdziwe przyjaźnie. Nic dziwnego, że zakończenie zdjęć do Domu z papieru 5 było dla nich bardzo emocjonalne.

Ursula Corbero, czyli serialowa Tokio, wyznała w jednym z wywiadów, że przez cały okres pracy nad 5. sezonem Domu z papieru... płakała!

Pamiętam, że nie mogłem przestać płakać podczas kręcenia jakiejkolwiek sceny. Czułam ból w żołądku. W czasie pracy przy tym serialu przydarzyło mi się wiele szalonych rzeczy. Moje życie się zmieniło, czuję wdzięczność i dumę. Będę bardzo tęsknić za Tokio, ale jednocześnie myślę, że będzie częścią mnie na zawsze.

- mówiła w Harper's Bazaar.

W maju Ursula Corbero żegnała się z Domem z papieru na Instagramie i dodała wspominkowe zdjęcia z planu.

Nadszedł koniec. Co za podróż. Tak bardzo będę tęsknić za moimi przyjaciółmi. Dziękuję za waszą miłość i wsparcie, mam nadzieję, że udało nam się zrobić ostatni sezon, na który wszyscy zasługujecie ?