Kevin sam w domu

i

Autor: Screen/YouTube/@Cinemamusical // Screen/Instagram/@erikconover Rezydencja, w której zrealizowano film "Kevin sam w domu" z 1990 roku

Metamorfoza

Dom Kevina nie do poznania! Wnętrza rezydencji zachwycają

2024-05-26 15:22

Jest taki dom, który zna niemal każdy miłośnik kina. To dom Kevina McCallistera i jego rodziny, bohatera kultowego filmu "Kevin sam w domu" z 1990 roku. Nieruchomość ta stała się wręcz ikoniczna we współczesnej popkulturze. Teraz, po spektakularnej metamorfozie, wnętrza tej rezydencji zachwycają na nowo, a dom ponownie przyciąga uwagę mediów i fanów. Został wystawiony na sprzedaż! Zobacz, jak zmieniły się wnętrza rezydencji.

Film "Kevin sam w domu" to świąteczny klasyk, który zyskał ogromną popularność na całym świecie. Opowiada historię Kevina McCallistera, dzieciaka z Chicago, który przez przypadek zostaje pozostawiony przez swoją rodzinę, udającą się w podróż do Paryża, na Święta Bożego Narodzenia. Kevin musi stawić czoła dwóm włamywaczom, którzy próbują okraść ich wspaniały dom. Nieruchomość, położona pod adresem 671 Lincoln Ave, Winnetka, Illinois, od lat budzi zainteresowanie i ciekawość fanów filmu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Macaulay Culkin zagrał Kevina 33 lata temu. Teraz dostanie specjalne wyróżnienie

POLSAT HIT FESTIWAL - SMOLASTY

Gdzie położony jest słynny dom z filmu "Kevin sam w domu"

Mała miejscowość Winnetka położona jest w hrabstwie Cook, w północno-wschodniej części stanu Illinois, w Stanach Zjednoczonych, nad jeziorem Michigan. Są to północne przedmieścia Chicago. Winnetka stała się znana dzięki nieruchomości, w której realizowane były zdjęcia do filmu "Kevin sam w domu" z 1990 rok. Dom, zbudowany w 1920 roku w stylu kolonialnym, przez lata zachował swój klasyczny urok, jednak w 2018 roku przeszedł gruntowną renowację i rozbudowę, które całkowicie odmieniły jego wnętrza. Obecni właściciele zakupili nieruchomość w 2012 roku za blisko 1,6 miliona dolarów, a teraz wystawili ją na sprzedaż za 5,25 miliona dolarów.

Tak zmienił się dom z filmu "Kevin sam w domu"

Od czasu zakupu, dom przeszedł kompleksową modernizację, która dostosowała go do współczesnych standardów luksusu. Wewnątrz znajdziemy pięć przestronnych sypialni oraz sześć eleganckich łazienek, które łączą nowoczesność z klasycznym stylem rezydencji. Nowi właściciele mogą cieszyć się również salą kinową, idealną na wieczory filmowe, oraz salą do koszykówki.

Kuchnia to prawdziwe serce domu – przestronna, nowocześnie wyposażona, zachęca do wspólnego gotowania i spędzania czasu w gronie najbliższych. Tuż obok znajduje się jadalnia, gdzie można urządzić wykwintne przyjęcia lub codzienne rodzinne posiłki. W domu nie zabrakło także praktycznych pomieszczeń, takich jak spiżarnia, która ułatwia przechowywanie zapasów, oraz przestronne biuro, idealne dla osób pracujących zdalnie.