Gwiazdy

Doda wróciła do domu... tramwajem. "Każdy chce trochę normalności"

2024-04-15 11:58

Doda należy do grona najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Mimo wszystko, zdarza się, że podobnie jak zwykli mieszkańcy stolicy, korzysta także z komunikacji miejskiej. W minioną niedzielę do domu wróciła tramwajem, o czym poinformowała na swoim Instagramie. W podróży towarzyszył jej wierny przyjaciel - piesek Wolfie.

Doda lubi zaskakiwać, o tym chyba wiedzą wszyscy. Ostatnimi czasy piosenkarka zaskakiwała nas nowymi fryzurami. Mogliśmy ją zobaczyć w krótkich blond włosach, ale także w czerwonej czuprynie. Artystka na swoim instagramowym profilu często pokazuje się również w naturalnej odsłonie, pozując bez makijażu i scenicznych stylizacji.

DODA o swoim telewizyjnym MARZENIU: „Jest mi bardzo PRZYKRO”

Doda wróciła do domu tramwajem. Towarzyszył jej Wolfie

Piosenkarka ostatnio jest bardzo zajęta. Jej ostatnia płyta "Aquaria" z 2022 roku sprzedaje się znakomicie. Trasa koncertowa promująca krążek cieszyła się ogromną popularnością. Dodatkowo nagrała utwór "Nim zajdzie słońce" w duecie ze Smolastym, który cieszy się ogromną popularnością. Celebrytka niedawno wypuściła także własną markę perfum "Luna". Na Instagramie mogliśmy zobaczyć, że produkt można kupić stacjonarnie w jednej z galerii handlowych w Warszawie, a wokalistka sama "czuwa" nad sprzedażą często przechadzając się po sklepie. W minioną niedzielę artystka postanowiła z porannej audycji radiowej wrócić do domu tramwajem, czym wprawiła w osłupienie współpasażerów. Doda zabrała ze sobą swojego wiernego kompana - pieska Wolfie, który od momentu pojawienia się w domu piosenkarki towarzyszy jej niemalże na każdym kroku.

Internauci nie kryją zaskoczenia. "Wsiadasz do tramwaju a tam królowa"

Doda pochwaliła się swoją niecodzienną podróżą na Instagramie. Pod postem od razu zaroiło się od komentarzy zdziwionych internautów. Wielu zastanawiało się, czy współpasażerowie nie byli zdziwieni, że znana osoba podróżuje komunikacją miejską. Wokalistka krótko odpowiedziała:

Nie zwracam uwagi 💁🏼‍♀️a tramwajem i autobusem przejeździłam całe pierwsze 7 lat w wawie - napisała.

Internauci byli zachwyceni faktem, że Doda, podobnie jak inni mieszkańcy Warszawy, także korzysta z komunikacji miejskiej.

Imagine, wsiadasz do tramwaju a tam królowa 😍❤️

Każdy chce trochę normalności :)

Ale bym chciała jechać tym tramwajem - jesteś najlepsza, normalna i prawdziwa 😄

Piosenkarka po raz kolejny pokazała, że mimo ogromnej popularności ma ogromny dystans do siebie i świata. Chcielibyście znaleźć się w jednym tramwaju z Dorotą Rabczewską i Wolfiem?