Doda w bikini [GALERIA] Najseksowniejsze zdjęcia z jej Instagrama!

2021-08-01 8:00 kp

Doda przez lata kariery skutecznie pracowała na opinię najseksowniejszej polskiej gwiazdy. Wokalistka nigdy nie brała się przekraczania granic i szokowała swoimi stylizacjami i występami, gdy prawdziwie seksowne występy mogliśmy oglądać tylko u zagranicznych gwiazd. Teraz my z okazji trwających wakacji pokazujemy Wam najlepsze zdjęcia Dody w bikini. Jest na co popatrzeć!

Gdy w 2002 roku Doda pojawiła się w reality show Bar było już wiadomo, że szybko nie da o sobie zapomnieć Polakom. I tak właśnie się stało! Szybko wyszło na jaw, że pyskata uczestniczka programu jest wokalistką zespołu Virgin i posiadaczką kawałka dobrego głosu. W kolejnych latach Doda stała się jedną z największych gwiazd w kraju, a jej hit Dżaga znali wszyscy.

Teledysk do piosenki zapadał w pamięć, a wijąca się po hotelowym korytarzu i szalejąca z Radkiem Majdanem w łóżku Doda zyskała status najseksowniejszej polskiej gwiazdy.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Doda w bikini

Mimo upływu lat Doda wciąż skutecznie podnosi ciśnienie u swoich fanów. Wystarczy przypomnieć jej występ na Polsat SuperHit Festiwalu 2021, kiedy to po raz pierwszy wykonała na scenie swój nowy hit Don't Wanna Hide. To był zdecydowanie najgorętszy występ w polskiej telewizji!

Tymczasem trwa lato, a my przygotowaliśmy dla Was galerię najgorętszych zdjęć Dody w bikini. Miłego oglądania!

Wciąż ma w sobie to coś?

NAJNOWSZE