Doda pokazała ogromne rany na rękach! To efekt usuwania tatuażu dla Radka Majdana

2021-04-06 19:00 es
Doda
Autor: WBF

Wiele lat temu, gdy Doda i Radosław Majdan byli w sobie szaleńczo zakochani, zrobili wspólnie tatuaże. Jak wiemy, związki się rozpadają, a dziary już nie bardzo... Dlatego po rozstaniu trzeba coś z nimi zrobić. Doda przerobiła napis "kochać Radek" na "nieśmiertelność". Jednak i ta opcja jej już nie odpowiada. Wokalistka jest w trakcie procesu usuwania tuszu ze skóry. Pokazała, jakie rany zostają na jej ciele!

Swojego czasu Doda i Radek Majdan byli jedną z najgłośniejszych par w show-biznesie. Poznali się Ustce i bardzo szybko zakochali. Pobrali się w 2005 roku, a rozwiedli trzy lata później. W międzyczasie zdążyli niestety zrobić wspólnie kilka tatuaży...

Najbardziej charakterystyczne to napisy po hebrajsku na przedramionach. Doda była w gorszej sytuacji, bo jej dziara została zrobiona z błędem, tak, że wyszło "kochać Radek". Piłkarz miał także na ramieniu wizerunek ex ukochanej. Tamtejsza Doda została zakryta sławnym Indianinem.

Doda także przerobiła swój tatuaż. W miejscu hebrajskiego "kochać Radek" powstała hebrajska "nieśmiertelność". Jednak i ta opcja przestała się podobać wokalistce i od kilku miesięcy Doda przechodzi zabiegi usuwania tatuażu. Efekt są przerażające.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Doda usuwa tatuaż, który zrobiła dla Radka Majdana

Chociaż zamiast "kochać Radek" na ramieniu wokalistki był napis "nieśmiertelność", to i tak Doda zdecydowała się na usunięcie dziary. Warto wspomnieć, że wymazywanie tuszu ze skóry to bardzo żmudny i bolesny proces.

Na swoim instastories Doda pokazała fanom, jak wygląda jej ręka w trakcie usuwania tatuażu. Wygląda to naprawdę nieciekawie! Od łokcia do nadgarstka widać różowe rany, przypominające blizny.

Wow! Jaki piękny. Warto było robić ten tatuaż. Tak! Nic nie żałuje...

Mówiła Doda z ironią.

Pamiętajcie, żeby się dobrze zastanowić, zanim zrobicie tatuaż z miłości! ;)

NAJNOWSZE