Dlaczego Shawn Mendes i Camila Cabello zerwali? Wiadomo, kto chciał rozstania!

2021-11-22 19:44 mm

Dlaczego Shawn Mendes i Camila Cabello postanowili zakończyć swój związek? Które z dwójki artystów zainicjowało rozstanie? Amerykańska prasa ujawnia nowe szczegóły zakończenia jednego z najgłośniejszych związków show biznesu.

Rozstanie Shawna Mendesa i Camili Cabello mocno zaskoczyło większość fanów tej dwójki artystów. Choć od czasu do czasu w mediach pojawiały się plotki o kryzysie w związku Shawna z Camillą, to jednak za każdym razem okazywało się, że "Shawmila", jak pieszczotliwie nazywano tę parę, ma się całkiem dobrze, a plotki o kłopotach są grubo przesadzone.

Tym razem jednak swoje rozstanie artyści potwierdzili osobiście, zapewniając, że związek zakończył się w pełnej zgodzie i przyjaźni.

>> Camila Cabello na pierwszych zdjęciach po rozstaniu. Dobra mina do złej gry?

Dlaczego Shawn i Camila zerwali?

Wielu osobom nie daje spokoju pytanie, co tak naprawdę się wydarzyło... Dlaczego Camila Cabello i Shawn Mendes postanowili po dwóch latach zakończyć swój związek? No i wreszcie - które z nich zainicjowało rozstanie?

Odpowiedź na ostatnie z tych pytań znajdziemy w najnowszych publikacjach w amerykańskich mediach!

Kto chciał rozstania?

Kto zdecydował o zakończeniu związku - Camila Cabello czy Shawn Mendes? Jeśli wierzyć w ustalenia E! News, w tym przypadki rozstanie zainicjował ON! 

Według informatorów serwisu, kanadyjski artysta wyszedł z propozycją rozmowy o zakończeniu relacji. Według Shawna jego związek z Camilą wpadł w stagnację i brakowało mu świeżości...

Według informatora E! News Camila Cabello była początkowo wkurzona, ale w końcu zgodziła się, że jej związek z Shawnem nie ma przyszłości. Pierwsze dni po rozstaniu piosenkarka przeżyła podobno bardzo ciężko, ale szybko rzuciła się w wir pracy i to pozwoliło jej przetrwać najcięższe chwile.

Ma teraz wielkie wsparcie i czuje, że łapie oddech

- zapewniają osoby z otoczenia artystki.  

Sonda
Którego z Kanadyjczyków słuchasz chętniej?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 19.11.2021
NAJNOWSZE