Demi Moore

i

Autor: Laurent VU/SIPA/SIPA/East News Demi Moore powitała na świecie wnuczkę. Opublikowała w sieci zdjęcie z dziewczynką

Gwiazdy

Demi Moore pozuje z wnuczką w bikini. Zachwyciła sylwetką

2023-05-16 13:32

Demi Moore niedawno powitała na świecie swoją wnuczkę. To córka jej najstarszej córki Rummer i jej partnera Dereka Richarda. Aktorka zachwyciła czarno-białą fotografią, a fani nie mogą się nachwalić aktorki i jej młodzieńczego wyglądu. Aż trudno uwierzyć, że Demi w tym roku skończy 61 lat.

Demi Moore to kobieta spełniona na wielu polach. Zrobiła spektakularną karierę w świecie filmu. Zagrała u boku największych gwiazd i w najlepszych produkcjach uznanych reżyserów. Spędziła wiele lat u boku ukochanego męża Bruce'a Willisa, z który stworzyła kochający dom dla swoich trzech córek i mimo, że ich związek nie przetrwał próby czasu, para nadal pozostaje w przyjacielskich relacjach. Demi mocno wspiera byłego męża w walce z chorobą, a siły dodało im pojawienie się niedawno na świecie ich pierwszej wnuczki. Jej mamą jest Rumer Glenn Willis - ich najstarsza pociecha. Rumer wychowuje dziewczynkę razem ze swoim życiowym partnerem, muzykiem Derekiem Richardem.

Shake Your Eska #26 | Shakira V Pique

Demi Moore pozuje z nowo narodzoną wnuczką

W niedzielę 14 maja w Stanach Zjednoczonych obchodzono Dzień Matki. Z tej okazji, Demi Moore postanowiła opublikować w sieci zdjęcie z nowo narodzoną wnuczką. Obrana w górę od bikini tuli w ramionach maleństwo - Koło życia. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki! - napisała w poście.

Fani pospieszyli ze słowami podziwu, dla wspaniałej sylwetki i niezmieniającej się z upływem lat urody - "Co za gorąca babcia!"; "Cholera, jesteś taka hot! Piękna jak zawsze!; "Demi, wyglądasz fantastycznie w każdym wieku", gratulujemy wnuczki! Wyglądasz olśniewająco" - czytamy pod zdjęciem.