Demi Lovato wraca do kobiecych zaimków. Nie wiedziała, którą wybrać łazienkę!

Demi Lovato
Autor: materiały prasowe

Jakiś czas temu Demi Lovato poprosiła swoich fanów, by zwracali się do niej, używając zaimków oni/im. W ostatnim wywiadzie artystka przyznała jednak, że na nowo zaczęła używać tych kobiecych. Dlaczego zdecydowała się na taką zmianę?

O Demi Lovato znowu mówi cały świat. Przypomnijmy, że w maju ubiegłego roku artystka, która poznaliśmy za sprawą udziału w produkcjach Disneya, obwieściła, iż jest osobą niebinarną i poprosiła o stosowanie neutralnych płciowo zaimków oni/im. Gwiazda zaznaczyła życiową zmianę także na Instagramie. Jakiś czas temu fani wykonawczyni wskrzeszonego dzięki TikTokowi hitu Cool For The Summer dostrzegli, że w tak zwanym bio jej idolki na nowo, obok oni/im, zagościły kobiece zaimki ona/jej. W najnowszym wywiadzie Demi rozwiała wątpliwości swoich wielbicieli, tłumacząc, dlaczego ponownie pozwala o sobie mówić jako o kobiecie. Gwiazda przyznała, że miewała problemy z wyborem toalety, z której powinna skorzystać.

Demi Lovato z nowym albumem! 5 powodów, żeby słuchać płyty Holy Fvck

Doda wyrzuciła konspekt płyty do kosza! Wszystko przez media

Demi Lovato używa zaimków ona/jej

Gwiazda, która skupia się przede wszystkim na promowaniu swojego nadchodzącego krążka Holy Fvck, nie omieszkała opowiedzieć w najnowszym wywiadzie o życiowej zmianie. Artystka przyznała, że widzi w sobie przede wszystkim człowieka, a płeć jest dla niej dość płynną kategorią.

W zeszłym roku moja męska i żeńska energia były zrównoważone. Kiedy stawałam przed toaletami, na których drzwiach widniały napisy „dla pań” i „dla panów”, nie wiedziałam, którą łazienkę wybrać, ponieważ nie czułam się do końca jak kobieta. Nie czułam się też jak mężczyzna. Czułam się jak człowiek i o to właśnie chodzi w zaimkach oni/im. Chodzi o pełne odczuwanie swojego człowieczeństwa - wyjaśniła.

Artystka przyznała też, że w ostatnim czasie czuje się bardziej kobieco. 

Sonda
Czy lubisz piosenki Demi Lovato?
NAJNOWSZE