Demi Lovato szykuje program telewizyjny. Opowie w nim o... UFO!

2021-05-12 15:00 AM
Demi Lovato
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Demi Lovato jesienią ubiegłego roku chwaliła się, że nawiązała kontakt z obcą cywilizacją. Jej słowa podzieliły fanów, ale ona szła w zaparte i nie dawała za wygraną. Teraz może zszokować jeszcze bardziej. Podobno właśnie wystartowała z przygotowaniami do nowego programu telewizyjnego, w którym opowie właśnie o… istotach pozaziemskich.

Demi Lovato widziała UFO? Taka informacja pojawiła się w zagranicznych mediach jesienią ubiegłego roku. Demi od tamtego czasu bardzo interesuje się tym tematem. Swoją wiedzą chce podzielić się z innymi, dlatego już niedługo ma pojawić się program telewizyjny, w którym Demi opowie właśnie o pozaziemskich istotach.

>> Demi Lovato zobaczyła UFO! Twierdzi, że nawiązała kontakt z obcymi. POKAZAŁA WIDEO!

Podobno sieć telewizyjna Peacock zamówiła czteroczęściowy serial dokumentalny o tytule Unidentified With Demi Lovato. W programie artystka razem ze swoim przyjacielem Matthew i siostrą Dallas odwiedzą punkty, w których ludzie widzieli UFO oraz spotkają się ze świadkami tych zdarzeń. Dodatkowo pod lupę wezmą tajne rządowe raporty.

Dokładnej daty premiery serialu jeszcze nie ma, ale wiedząc, jakie od pewnego czasu podejście do UFO ma Demi, jesteśmy niemal pewni, że prędzej czy później taki program się ukaże…

Myślicie, że to będzie hit?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE