Demi Lovato sprzedaje dom w Hollywood! To tu przedawkowała

2020-02-10 13:42 kp
Demi Lovato na Grammy 2020
Autor: Matt Sayles/Invision/AP/East News

Demi Lovato nie ma ochoty mieszkać dłużej w swoim domu w Hollywood Hills. Wokalistka wystawiła imponującą willę na sprzedaż niecałe cztery lata po tym, jak została jej właścicielką. Ruch Demi nie powinien dziwić - to właśnie w tym domu doszło do tragicznego wypadku z lipca 2018 roku, kiedy to Demi Lovato przedawkowała narkotyki i trafiła do szpitala.

W ostatnich miesiącach Demi Lovato podjęła mnóstwo ważnych decyzji. Gwiazda podpisała współpracę ze Scooterem Braunem, wystąpiła w specjalnym odcinku serialu Will & Grace, dostała własny talk show, zaśpiewała hymn na Super Bowl i co najważniejsze - wróciła do muzyki. Przełomowy moment nastąpił podczas Grammy 2020, kiedy to Demi Lovato poruszyła świat swoim nowym singlem Anyone.

Być może jednak ten najważniejszy ruch jeszcze przed nią - Demi Lovato postanowiła wyprowadzić się ze swojego domu w Hollywood, w którym przedawkowała narkotyki.

Demi Lovato sprzedaje dom

Demi Lovato wystawiła na sprzedaż swoją willę w Hollywood Hills o powierzchni 520 metrów kwadratowych za 9 milionów dolarów. Wokalistka kupiła dom we wrześniu 2016 roku za 8,3 miliona jednak.

Zważywszy na wspomnienia, jakie wiążą się dla Demi z nieruchomością, nie dziwi jej decyzja. To właśnie tam wokalistka w lipcu 2018 roku przedawkowała narkotyki, w wyniku czego najpierw walczyła w szpitalu o życie, a następnie przez wiele miesięcy przebywała na odwyku. Sprzedaż domu może być dla niej symbolicznym zamknięciem tamtego trudnego okresu!

NAJNOWSZE