Grimes

i

Autor: Rex Features/East News

Grimes w kosmosie stworzy… przestrzeń dla lesbijek? Pomysł ex dziewczyny Muska zaskakuje

2021-09-28 13:08

Niedawno zza oceanu dotarła do nas wiadomość, że Elon Musk i jego dziewczyna Grimes rozstali się. Wszystko jak zapewnił miliarder, przebiegło w pokojowej atmosferze. Mimo iż rozstanie jest świeżą sprawą, to zarówno Elon jak i Grimes nie mają zamiaru się nad sobą użalać…

Elon Musk i Grimes rozstali się. Jak zapewniają media, para postanowiła rozstać się i zrobili to z wielką klasą. Bez dramatów czy niepotrzebnych spięć. Sam Elon Musk wyznał, że mimo rozstania pozostaje z byłą dziewczyną w dobrych relacjach.

Rozstali się niedawno, ale nie mają w planach użalania się nad sobą. Po prostu nie mają na to czasu. Musk prężnie działa w swoich biznesach, a Grimes nie tylko tworzy muzykę, ale także również, podobnie jak jej ex, marzy o podboju kosmosu.

Jakie ma plany?

Elon Musk jakiś czas temu zszokował świat swoim planem kolonizacji Marsa. Okazuje się, że łączy go z Grimes wspólna pasja. Piosenkarka również marzy o stworzeniu swojego miejsca w kosmosie. Ale co dokładnie chciałaby tam stworzyć? Przestrzeń dla lesbijek!

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Która członkini rodziny królewskiej urodziła dziecko?

Wiele wskazuje na to, że to żart ze strony kontrowersyjnej artystki, jednak biorąc pod uwagę jej zamiłowanie do kosmosu i związek z Muskiem jej słowa mogą mieć coś wspólnego z prawdą…

Będę kolonizować Europę (księżyc Jowisza) oddzielnie od Elona, by stworzyć lesbijską przestrzeń kosmiczną.

 – mówiła w odpowiedzi na pytanie o rozstanie z Elonem.

Myślicie, że to jeden z kontrowersyjnych pomysłów Grimes, czy może próba wbicia szpili byłemu? xD

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!