Demi Lovato pokazała piersi w przezroczystym topie! Seksownie?

2021-02-23 9:01 kp
Demi Lovato
Autor: Biden Inauguaral Committee/Associated Press/East News

Demi Lovato ma za sobą wiele trudnych przeżyć. Poza uzależnieniem od narkotyków gwiazda walczyła z brakiem pewności siebie i zaniżoną samooceną. Od dłuższego czasu skupia się jednak na sobie i nie ukrywa, że jest zadowolona z tego kim jest i jak wygląda. Na dowód tego pokazała na Instagramie nowe, seksowne zdjęcie!

Krótko po ostatnim rozstaniu z Maxem Ehrichem Demi Lovato postawiła na bardzo odważną zmianę wizerunku - wokalistka obcięła włosy na krótko i pofarbowała je na różowo, tym samym symbolicznie zamykając tamten etap swojego życia. Choć Demi jest otwarta na randkowanie, po ostatnich doświadczeniach nie czuje presji szukania związku i czeka na to, co przyniesie jej los.

Oczywiście losowi można trochę pomóc :) chociażby wrzucając na Instagram zalotną fotkę. W nowej sesji Demi Lovato wystąpiła w prześwitującym topie, który ukazał fanom jej piersi! Dawno nie widzieliśmy jej w tak odważnym wydaniu!

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Demi Lovato kusi na Instaramie

Na najnowszych zdjęciach Demi Lovato wystąpiła w garniturze w szkocką kratę, której kolor doskonale skomponował się z odcieniem włosów wokalistki. Bez wątpienia jednak wzrok najbardziej przyciąga tu czarny top, odsłaniający co nieco ciała gwiazdy. Fanką tej stylizacji została Noah Cyrus, która dodała dwa wymowne komentarze.

o.mój. boże

WOWOWOWWWWWWWW 🥵🥵🥵🥵🥵

- napisała młodsza siostra Miley Cyrus.

Pod nie mniejszym wrażeniem nowych zdjęć Demi LovatoAshley Benson czy Amy Shumer.

Wam też się podobają?

NAJNOWSZE