Demi Lovato zdradziła, dlaczego zgoliła włosy! "Czuję się taka wolna"

2021-02-23 15:15 kp
Demi Lovato
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Demi Lovato kilka tygodni temu zadziwiła swoich fanów odważną przemianę - gwiazda mocno ścięła włosy, część głowy zgoliła na jeża, a do tego postawiła na odważny, różowy kolor. To bez wątpienia największa metamorfoza, jaką Demi przeszła w trakcie swojej kariery! Teraz wokalistka wyznała, co stało za jej decyzją o tak drastycznych zmianach w wyglądzie.

Rozstanie z Maxem Ehrichem zeszło się w życiu Demi Lovato z inną, ważną decyzją - opowiedzeniem światu o tragicznym przedawkowaniu z 2019 roku. Choć wokalistka od lat nie ukrywa, że ma problem z uzależnieniem od narkotyków, w nowym dokumencie Dancing With The Devil wspomina przeżycia, które skończyły się walką o życie, pobytem w szpitalu i miesiącami odwyku.

Podzielenie się swoją historią dało Demi Lovato siłę do czegoś jeszcze - zmiany fryzury! Dla wokalistki obcięcie włosów było czymś znacznie więcej, niż nowym wizerunkiem.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Nowa fryzura Demi Lovato czymś ważnym

Fani Demi Lovato pamiętają, że niemal przez całą karierę piosenkarka miała długie lub średniej długości włosy. Oczywiście, wokalistka eksperymentowała z kolorem, jednak nigdy wcześniej nie postawiła na tak poważną zmianę, jak teraz. Swoją przemianę udokumentowała w dokumencie Dancing With The Devil, a teraz opowiedziała, co ona oznaczała.

Czuję się taka wolna. Czuję się bardziej autentyczna wobec tego, kim jestem. Czuję też, że chowałam się za włosami. Zakrywałam moje ciało. Kiedy więc zaczęłam wykonywać całą tę pracę nad sobą, pomyślałam: „Czy jest coś, czego trzymałam się przez całe życie, a co powinnam odpuścić?” I to było to. Czuję się teraz bardziej sobą.

- zdradziła w show Ellen DeGeneres.

Wy też czujecie, że Demi Lovato jest teraz silniejsza i pewniejsza siebie?

NAJNOWSZE