Demi Lovato i Max Ehrich ZERWALI? Prasa: Odwołali zaręczyny po dwóch miesiącach

2020-09-25 9:48 mm

Demi Lovato i Max Ehrich odwołali zaręczyny! Sensacyjne wiadomości zasmuciły fanów. 24 września w sieci pojawiły się informacje, że Demi Lovato i Max Ehrich zdecydowali się zakończyć swój związek, zaledwie dwa miesiące po tym, jak ogłosili zaręczyny. Co dokładnie się stało?

Takich wiadomości fani Demi Lovato woleliby z pewnością nigdy nie usłyszeć. Amerykańskie media donoszą, że piosenkarka zdecydowała się zakończyć swój związek z Maxem Ehrichem.

Z informacji, jakie pojawiły się w prasie wynika, że Demi Lovato i Max Ehrich odwołali zaręczyny - i to po zaledwie dwóch miesiącach od ich ogłoszenia!

Ślubu nie będzie?

Co dokładnie wydarzyło się w związku Demi i Maxa? Skąd wiadomo o zerwaniu zaręczyn i dlaczego piosenkarka i jej (były?) narzeczony zdecydowali o rozstaniu?

Sprawdzamy, jakie informacje pojawiły się w amerykańskiej prasie w piątek 25 września 2020 roku.

O sprawie jako jeden z pierwszych doniósł internetowy serwis oddziału telewizji NBC z Filadelfii.

Lovato i jej były narzeczony rozstali się, według osoby bliskiej piosenkarce, która poinformowała o tym w czwartek z zastrzeżeniem zachowania anonimowości

- czytamy na stronach nbcphiladelphia.com.

Plotka szybko obiegła internet i wiadomość o rozstaniu Demi i Maxa dostała się na czołówki innych serwisów. Należy jednak wyraźnie zaznaczyć, że póki ani Demi Lovato, ani Max Ehrich nie potwierdzili oficjalnie informacji o zerwaniu zaręczyn.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wiadomość o zerwaniu Demi Lovato i Maxa Ehricha szokuje tym bardziej, że jeszcze niedawno zachwycaliśmy się zdjęciami domu, który piosenkarka kupiła prawdopodobnie z myślą o wspólnym zamieszkaniu z przyszłym mężem.

Zdjęcia posiadłości znajdziecie poniżej.

Jak zapewne wszyscy fani artystki, wciąż mamy nadzieję, że plotki o rozstaniu Demi i Maxa nie potwierdzą się.

NAJNOWSZE