Demi Lovato i Max Ehrich na seksownych fotkach w basenie! Są coraz odważniejsi

2020-05-29 13:02 kp
Demi Lovato
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Demi Lovato nie ma już dłużej zamiaru ukrywać, jak bardzo zakochana jest w swoim nowym chłopaku! Po tym, jak Max Ehrich zadebiutował u jej boku w teledysku Stuck With U gwiazda regularnie pokazuje kolejne fotki z ukochanym. Najnowsza sesja, która trafiła na jej profil na Instagramie, to jednak coś zupełnie wyjątkowego - tak odważnych zdjęć z Demi dawno nie widzieliśmy!

Demi Lovato może z całą pewnością powiedzieć, że ostatnie miesiące były dla niej wyjątkowo szczęśliwe. Gwiazda spędzała czas izolacji ze swoim nowym chłopakiem Maxem Ehrichem i bardzo sobie ten czas ceni. Paradoksalnie dzięki pandemii zakochani mieli okazję skupić się na sobie i nie rozpraszać pracą czy spotkaniami ze znajomymi. I przekonać się, że są dla siebie stworzeni!

Po wielu tygodniach spekulacji na temat związku Demi Lovato i Maxa Ehricha, para po raz pierwszy pokazała się oficjalnie razem w teledysku do piosenki Justina Biebera i Ariany Grande pt. Stuck With U. Od tamtego czasu Demi już kilka razy chwaliła się na Instagramie ukochanym, a tym razem pokusiła się na naprawdę gorącą, wspólną sesję!

Demi Lovato i Max Ehrich w basenie

Na najnowszych zdjęciach, które trafiły na profil Demi Lovato na Instagramie, możemy zobaczyć ją z Maxem Ehrichem... w basenie. Na fotkach zakochani obejmują się, a Demi prezentuje przy okazji dekolt w granatowym kostiumie kąpielowym. Z tych ujęć aż bije miłość!

Wyświetl ten post na Instagramie.
ilysfmiai @maxehrich.. ❤️😝🥰 Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

Fani Demi Lovato bardzo mocno trzymają kciuki za jej nowy związek. Po kilku krótkich relacjach, w które gwiazda angażowała się w ostatnim czasie, wszyscy mają nadzieję, że uda jej się stworzyć trwałą relację pełną zaufania i uczucia.

Myślicie, że Max Ehrich się sprawdzi? :)

Wyświetl ten post na Instagramie.
mørnïn 🖖 Post udostępniony przez MaxEhrich (@maxehrich)
NAJNOWSZE