Demi Lovato w teledysku Dancing With The Devil śpiewa ze szpitalnego łóżka. Mocny przekaz

2021-04-02 8:25 kp
Demi Lovato - Dancing With The Devil
Autor: Youtube/ Demi Lovato

Demi Lovato po tygodniach przygotowań przedstawiła fanom teledysk do tytułowego utworu z jej nowej płyty Dancing With The Devil. Gwiazda postanowiła bardzo dosłownie odnieść się do swojej historii i do tego, o czym śpiewa w numerze - w klipie widzimy ją w szpitalnym łóżku. Zobaczcie teledysk!

Demi Lovato od wielu miesięcy bardzo intensywnie przygotowywała się do powrotu do muzyki. Gwiazda w lipcu 2018 roku przeżyła tragedię - po przedawkowaniu narkotyków w stanie krytycznym trafiła do szpitala. Po walce lekarzy o jej życie trafia do ośrodka odwykowego i zrozumiała, że jeśli nie zmieni swojego stylu życia, może w końcu zginąć.

W ramach pewnego rodzaju terapii o tamtych wydarzeniach wokalistka opowiedziała w nowym dokumencie Dancing With The Devil. Wyznając, co doprowadziło ją na skraj śmierci, Demi zamknęła za sobą ten rozdział i była gotowa do pracy nad nową płytą. Krążek Dancing With The Devil to najbardziej szczery i emocjonalny album w jej karierze.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Demi Lovato w teledysku Dancing With The Devil

2 kwietnia 2021 roku - w dniu premiery nowej płyty Demi Lovato - ukazał się też teledysk do piosenki Dancing With The Devil. Wokalistka śpiewa w numerze o tym, jak blisko była śmierci i pokazuje sceny, jakie mogły rozegrać się latem 2018 roku. Widzimy więc Demi w towarzystwie znajomych, odbierającą torbę od dilera i w końcu w szpitalnym łóżku. W ostatniej scenie gwiazda pokazuje swój nowy tatuaż - słowo survivor, czyli ocalała.

W komentarzach fani zauważają, że niewiele gwiazd wcześniej zdecydowało się na taką szczerość i otwartość.

Demi przeżyła! Nie boi się stawić czoła swojej przeszłości. W rzeczywistości nakręciła ten film, aby wszyscy wiedzieli, że możesz pokonać wszystko! Nawet uzależnienie od narkotyków! Dziękuję Demi! 😭 ♥ ️

Po prostu czuję, że tak wielu ludzi ją oceniało, a ona tak wiele przeszła. Przeżyła i jestem dumny.

Jestem pewien, że odtworzenie tego nie było łatwe. Dziękuję za to wszystko, dziękuję za odkrycie  i dziękuję za zaproszenie nas do swojego życia poprzez swoją piękną sztukę.

- piszą fani.

Zobaczcie teledysk Demi Lovato Dancing With The Devil!

NAJNOWSZE