Demi Lovato: Dancing With The Devil. Gwiazda opowie w serialu o przedawkowaniu

2021-01-14 10:47 kp
Demi Lovato
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Demi Lovato wciąż jeszcze nie do końca rozliczyła się z najtrudniejszym okresem w jej życiu. W 2018 roku, po wielu miesiącach trzeźwości, gwiazda przedawkowała narkotyki i walczyła o życie w szpitalu. O tamtych trudnych przeżyciach opowie w nowym dokumencie Demi Lovato: Dancing With The Devil. Kiedy premiera?

Demi Lovato po raz kolejny wróci pamięcią do tragicznych wydarzeń z lata 2018 roku. Jak pamiętają fani wokalistki, po długim okresie życia w trzeźwości wokalistka znów straciła wtedy kontrolę nad swoim uzależnieniem, co zakończyło się koszmarnym wypadkiem - w lipcu 2018 Demi Lovato przedawkowała narkotyki, w stanie zagrażającym życiu trafiła do szpitala, a później wiele miesięcy spędziła na odwyku.

Demi Lovato nie wstydziła się przy tym swoich doświadczeń. Gwiazda uznała, że jej przeżycia i otwartość mogą pomóc innym osobom, które zmagają się z podobnymi problemami. Teraz opowie o tym po raz pierwszy tak otwarcie w specjalnym serialu dokumentalnym YouTube Originals.

ESKA XD #013

Demi Lovato: Dancing With The Devil - dokument o Demi Lovato

Pierwotnie produkcja serialu rozpoczęła się w 2018 roku podczas trasy koncertowej Tell Me You Love Me World Tour. Prace nad dokumentem przerwało przedawkowanie i choroba wokalistki. Teraz Demi opowie szczerze o tym, co doprowadziło do tamtych wydarzeń oraz o jej muzycznej podróży z ostatnich trzech lat.

Minęły dwa lata, odkąd stanęłam twarzą w twarz z najciemniejszym punktem mojego życia, a teraz jestem gotowa, aby podzielić się swoją historią ze światem. Po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć moją kronikę walki i ciągłego uzdrawiania z mojego punktu widzenia. Jestem wdzięczna, że mogłam odbyć tę podróż, by stawić czoła mojej przeszłości i wreszcie podzielić się nią ze światem.

- powiedziała Demi Lovato.

Pierwsze dwa odcinki serii Demi Lovato: Dancing With The Devil będą dostępne za darmo na kanale wokalistki na Youtube od 23 marca. Następne będą ukazywać się co tydzień. Nowy dokument to kontynuacja serialu dokumentalnego Simply Complicated z 2017 roku, który obejrzano ponad 35 milionów razy.

O nowym dokumencie wypowiedział się też jego reżyser, Michael D. Ratner:

Chęć Demi do odkrywania najciemniejszych elementów jej życia pozostawi publiczność z całkowitym zrozumieniem wszystkiego, przez co przeszła i ostatecznie dokąd zmierza. Demi walczy o wzmocnienie, a ten dokument odpowie na wiele pytań, które padały - zapewniając prawdziwe spojrzenie na życie jednej z największych gwiazd na świecie, która jest po prostu człowiekiem.

- czytamy.

Będziecie oglądać?

NAJNOWSZE