Gwiazdy

Dawid Woliński ma dorosłą córkę. Tak wygląda 28-letnia Oliwia

2024-06-20 13:25

Oliwia Wolińska przyszła na świat, gdy jej tata był jeszcze nastolatkiem. Choć projektant rozstał się z mamą swojej córki, to Oliwia jest jego oczkiem w głowie. Co więcej, 28-latka odziedziczyła po nim artystyczną smykałkę! Nie chodzi jednak o modę.

Projektant mody znany z programu "Top Model", choć jest częstym gościem na imprezach branżowych i ekranach telewizyjnych, to jego życie prywatne pozostaje nieco w cieniu. Dawid Woliński zawsze starał się dbać o to, by to, co dzieje się poza kamerami i czerwonymi dywanami było bezpieczną przestrzenią, wolą od wścibskich fotoreporterów i ciekawskich fanów. Nic więc dziwnego, że niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że projektant na córkę. Co więcej, 28-letnia Oliwia przyciąga coraz większą uwagę mediów i internautów.

Doda kończy karierę. Co na to Lanberry?

Dawid Woliński - córka

Córka Dawida Wolińskiego przyszła na świat, gdy ten miał 19 lat. Projektant podkreśla, że nie planował wtedy założenia rodziny, jednak ze swoją ówczesną partnerką rozstał się w zgodzie.

Ona nie jest owocem chwilowej miłości. Ja się z Basią bardzo długo spotykałem i akurat jak to wszystko nam się przydarzyło, to właśnie wtedy się rozstawaliśmy. Moi rodzice bardzo fajnie się zachowali. Inni nalegali na ślub, na mieszkanie razem, (…) a moja mama powiedziała z tatą, że nie ma mowy — jak chcą mieszkać razem, to proszę bardzo (…). Jeśli będziemy chcieli, to to zrobimy i nie ma co unieszczęśliwiać trzech osób na raz, a potem wszystkich przy okazji - wyjawił jakiś czas emu w rozmowie z Magdaleną Mołek w programie "W roli głównej".

Dzisiaj Oliwia jest już dorosłą kobietą, która podobnie jak jej tata, ma zamiłowanie do sztuki. Na pierwszy rzut oka widać, że wdała się w swojego ojca, jeśli chodzi o wyczucie stylu. Chociaż nie poszła w jego ślady, jeśli chodzi o karierę w modzie, Oliwia ma swoje własne pasje i zainteresowania, które rozwija z równie wielkim zaangażowaniem. Pasją córki Wolińskiego jest ceramika. Oliwia kocha garncarstwo i tworzy nowoczesne formy ceramiczne.