Dawid Narożny, Magda Narożna

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@piekniimlodzidawidnarozny Dawid Narożny przeprosił Magdę Narożną i wydał obszerne oświadczenie

Gwiazdy

Dawid Narożny przeprasza byłą żonę. Dlaczego dopiero teraz? Wydał długie oświadczenie

2024-03-02 10:50

Dawid Narożny, znany jako członek zespołu disco polo "Piękni i Młodzi", przeprosił publicznie swoją byłą żonę, Magdalenę Narożną, za wielokrotne naruszenia jej dóbr osobistych w latach 2020-2022. To wydarzenie wzbudziło wiele emocji wśród internautów, zwłaszcza biorąc pod uwagę burzliwe rozstanie pary oraz medialne spięcia.

Dawid Narożny i Magdalena Narożna, przez lata tworzyli nie tylko małżeństwo, ale także zespół disco polo "Piękni i Młodzi", cieszący się ogromną popularnością wśród polskiej publiczności. Jednakże, ich historia związku oraz rozstania stała się obiektem zainteresowania mediów oraz opinii publicznej. Od momentu rozstania w 2019 roku, para regularnie angażowała się w publiczne spięcia, co budziło emocje fanów oraz obserwatorów życia show-biznesowego. Po ogłoszeniu separacji, małżonkowie podkreślali, że ich osobiste problemy nie wpłyną na dalsze działania zespołu "Piękni i Młodzi". Niestety, sytuacja zmieniła się wraz z wydarzeniami związanymi z karczemną awanturą na przełomie 2019 i 2020 roku. Po sylwestrze, gdzie Narożni, już w nowych związkach, spotkali się w karczmie, doszło do kłótni, która miała daleko idące konsekwencje. Awantura skutkowała publikacją oświadczeń w mediach społecznościowych oraz wykluczeniem Dawida Narożnego z zespołu "Piękni i Młodzi". Później, Dawid Narożny nie szczędził byłej żonie przykryw słów i docinek, a co najgorsze, robił to publicznie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Piękni i Młodzi. Wyciekł film z bójki. Co zrobili Dawid i Magda Narożna? [WIDEO]

SHORT - Wywiad Tadzik - Tribbs i Luna | ESKA

Dawid Narożny przeprasza byłą żonę za naruszenie dóbr osobistych

Niedawno Dawid Narożny opublikował na swoim Instagramie długie oświadczenie, w którym oficjalnie przeprosił swoją byłą żonę za naruszenia jej dóbr osobistych. Oświadczenie to było zaskoczeniem dla wielu, biorąc pod uwagę trwającą od dłuższego czasu ich wzajemną niechęć do siebie nawzajem.

Ja, Dawid Narożny, przepraszam panią Magdalenę Narożną za wielokrotne naruszenia jej dóbr osobistych w postaci prawa do prywatności, wizerunku, dobrego imienia, godności i czci w latach 2020-2022 - czytamy w poście.

Dawid Narożny chce być przykładem dla innych

W swoim oświadczeniu Narożny podkreślił potrzebę zakończenia sporu i wyciągnięcia ręki na zgodę. Wyraził nadzieję, że jego postępowanie będzie przykładem dla innych osób, żyjących w konflikcie lub sporze, zachęcając ich do podobnego działania.

Ustosunkowując się do Waszych licznych wiadomości i zapytań, które często kierujecie do mnie lub do mojej Asi w prywatnych wiadomościach lub na live, pragnę Wam zwrócić uwagę, iż wszelkie kwestie, które to dotychczas łączyły lub dotyczyły mnie i mojej byłej małżonki (Magdy N.), a także w jakiś sposób konfliktowały Nas postanowiłem zamknąć i oddzielić grubą kreską. Tym samym, aby Was uspokoić i udowodnić, iż ja jak i moja Asia pogodziłem się ze swoją przeszłością publikuję poniżej stosowny dokument. Publikuję to jako mój wyraz wyciągnięcia ręki do zażegnania wszelkich sporów, które dotychczas tylko dzieliły zamiast łączyć i niosły ze sobą nie potrzebny stres. Chcę dać Wam przykład tego jak należy zażegnywać spory, umieć zrobić ten pierwszy krok z własnej inicjatywy, który pozwoli uzyskać upragniony spokój nie tylko dla siebie, ale i swojej rodziny. A także, wyciągnąć rękę na zgodę, mimo iż jak doskonale wiecie sam także niejednokrotnie doświadczyłem wielu nieprzyjemnych i bolesnych dla mnie sytuacji na forum publicznym w mediach (jak np. od wypowiedzi godzących na mój temat po sytuację z moją podobizną na masce, która została zdeptana podczas występu na scenie, a nastąpienie spalona na wizji jednego z programu muzycznego i okraszona uwłaczającym komentarzem oraz radością z tego powodu tam towarzyszących osób itd.) - napisał Narożny.

Internauci twierdzą, że przeprosiny były wymuszone

Przeprosiny Dawida Narożnego wzbudziły dyskusji, a wiele osób sądzi, że przeprosiny są wynikiem przegranej sprawy sądowej - Uważam że to "wymuszone" sądownie ale to tylko moje zdanie / Drodzy Państwo! Ten Pan nie zrobil tego dobroweolnie tylko Sąd nakazał! Proszę myśleć / Czyli był wyrok, dobrowolnie by tego nie opublikował, więc żaden wyczyn! - czytamy w komentarzach.