David Beckham pojechał do restauracji po FRYTKI! Ma już dość siedzenia z Victorią?

2020-06-03 13:00 AM
David Beckham z rodziną
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Pandemia koronawirusa spowodowała, że wszyscy na dużej lub krócej utknęli w domach. Ta sama sytuacja spotkała gwiazdy, które niejednokrotnie skarżyły się na swój los. Fani co prawda zamiast współczuć tylko ich wyśmiewali, twierdząc, że nie powinni swoich domów porównywać do ciasnych mieszkań. Tak czy inaczej nieustanne przebywanie w domu męczy. Nawet jeśli ma się do dyspozycji pałace. Wie coś o tym David Beckham, który chyba miał tak dość siedzenia z rodziną, że wyskoczył po… frytki do restauracji oddalonej o prawie 50 km!

W domu u państwa Beckhamów z pewnością nie wieje nudą. Wraz z trójką dzieci na czas pandemii ukryli się w posiadłości w Cotswolds w Anglii. Do kompletu brakuje tylko najstarszego Brooklyna, który obecnie przebywa w USA. W domu z trójką pociech na pewno jest co robić, ale nawet to zamiast cieszyć męczy. Prawdopodobnie przekonał się o tym były piłkarz, który wyskoczył do restauracji oddalonej o prawie 50 km po frytki. Przy okazji miał kupić też rybę, ale podobno to frytki były priorytetem. Wszystko zapakował i wziął na wynos.

Nie było to zwykłe wyjście do restauracji, bo pracownicy lokalu, gdy tylko zobaczyli Beckhama od razu zatrzymali go i poprosili o wspólne zdjęcie. Mąż Victorii Beckham nie miał nic przeciwko i grzecznie pozował. Jak przystało na gwiazdę, nawet frytki były tylko z dobrej restauracji. Za jedną porcję musiał zapłacić ponad 17 zł!

Pracownicy lokalu nie czekali długo i wykorzystali wizerunek Davida do promocji restauracji. Zdjęcie z piłkarzem szybko obiegło media społecznościowe, a kelnerzy nie mogli uwierzyć w to, jaki gość ich odwiedził.

Być może faktycznie 50 km dalej od domu Beckhamów serwują najlepsze frytki, ale coś nam się wydaje, że David chciał trochę odpocząć od rodziny… 😉 Też tak myślicie?

Jak gwiazdy spędzają czas na kwarantannie? Sprawdź najnowsze plotki!

Hotplota.pl: Jennifer Lopez robi zakupy za 2,6 mln dolarów;Matthew Perry w podwójnej masce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE