Dance Dance Dance, odcinek 4. Zobacz stylizacje uczestników! ZDJĘCIA

2021-04-15 12:04 mm
Dance Dance Dance 3 - uczestnicy 16.04.2021
Autor: TVP, Dance Dance Dance

Przed nami odc. 4 programu Dance Dance Dance 3! Za kogo przebiorą się uczestnicy tym razem? Już w piątek obejrzymy kolejną odsłonę tanecznego programu Telewizji Polskiej. Występy gwiazd zapowiadają się jak zwykle ciekawie, a my znamy już niektóre stylizacje! Zobaczcie zdjęcia uczestników z najnowszego odcinka show i sprawdźcie, za kogo przebiorą się pary i soliści w piątek 16 kwietnia!

Czas na kolejną odsłonę trzeciej edycji Dance Dance Dance. Uczestnicy tegorocznego sezonu wrócili na scenę programu, żeby kolejny raz zaprezentować nam swoje stylizacje i taneczne umiejętności. Za kogo przebiorą się tym razem? Jakie piosenki usłyszymy w odcinku 4. tanecznego show TVP?

Znamy już wszystkie stylizacje gwiazd, jakie zobaczymy w programie Dance Dance Dance 3 w piątek 16 kwietnia!

Dance Dance Dance - stylizacje gwiazd w odcinku 4

Przed nami już 4. odcinek trzeciej edycji Dance Dance Dance. Stałych widzów programu nie trzeba namawiać do obejrzenia kolejnych występów, a tym którzy dopiero po raz pierwszy usiądą w piątkowy wieczór przed ekranami TVP2, niech za zachętę posłużą zdjęcia z najnowszego epizodu. W galerii poniżej znajdziecie stylizacje z odc. 4 Dance Dance Dance 3.

Na kogo tym razem postawią jurorzy, a kto usłyszy od nich gorzkie słowa? Niestety zasady są nieubłagane: ktoś musi pożegnać się z programem. Kogo odeślą do domu jurorzy w piątek 16.04.2021? Ida Nowakowska, Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk nie będą mieli łatwego zadania, bo uczestnicy tego sezonu dają z siebie wszystko. Zresztą zobaczcie sami!

W odcinku 4 programu Dance Dance Dance 3 ze sceny show usłyszymy m.in. dźwięki słynnego hitu Relight My Fire. Wykonają go Marta Paszkin i Paweł Bodziany.

Z kolej Roksana Węgiel i Oliwia Górniak będą bawić widzów przy żywych nutach utworu Uptown Funk. Ola Nowak i Damian Kordas wystąpią do piosenki Mi Gente, a Ania Matysiak i Staszek Karpiel-Bułecka zaprezentują swoją interpretacje kultowego kawałka Time Of My Life.

Zobaczcie zdjęcia z ich występów!

Którzy uczestnicy Dance Dance Dance 3 zaprezentują się tym razem najlepiej, a kto będzie musiał pożegnać się z show?

O tym przekonamy się już w piątek 16.04.2021 po 20:35. Oglądajcie razem z nami trzecią edycję Dance Dance Dance i sprawdzajcie relacje zza kulis programu na Hotplota.pl.

Agustin Egurrola i Ida Nowakowska - Dance Dance Dance
Autor: Natasza Młudzik / TVP
Joanna Jędrzejczyk do Idy Nowakowskiej w Dance Dance Dance: Jesteś sprzeczna sama ze sobą!
NAJNOWSZE