Dance Dance Dance: Kto odpadł w odcinku 6? Oto wyniki z 1.05!

2021-05-01 22:20 mm
Dance Dance Dance 2021 - stylizacje w odc. 6
Autor: TVP / Dance Dance Dance

Kto odpadł z Dance Dance Dance 2021 w szóstym odcinku show? W sobotę 1. maja do walki stanęły 3 pary. Uczestnicy dwoili się i troili, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Gwiazdy dawały z siebie wszystko, a jedna z uczestniczek przypłaciła to nawet poważnie wyglądającym wypadkiem. Jakie wyniki usłyszeli uczestnicy odc. 6 z ust jurorów? Już wszystko jasne!

Program Dance Dance Dance wkroczył w decydujący etap! Na parkiecie została już tylko szóstka uczestników. W sobotę 1 maja 2021 trzy ostatnie pary show stanęły do walki o półfinał. Zadania nie ułatwiała im zmiana zasad programu. Od odcinka 6 Dance Dance Dance 2021 jurorzy i widzowie mieli jeszcze więcej okazji do oceny umiejętności tanecznych uczestników, ponieważ w programie pojawiły się nie trzy, a aż sześć występów solowych! Każdy uczestnik musiał więc zaprezentować swój talent aż dwukrotnie: raz w parze i raz solo.

Wyniki odcinka 6 Dance Dance Dance

W odcinku z 1 maja 2021 uczestnicy Dance Dance Dance 2021 zaprezentowali tańce do wielu fantastycznych hitów. Ola i Damian pląsali do piosenki Papaoutai, Ania i Staszek tańczyli przy dźwiękach Push Back, a Roksana i Oliwia zatańczyły do hitu Revolution.

Podczas występów solowych Damian Kordas zatańczył do mixu hitów Jamesa Browna, Ania Matysiak bawiła widzów przy dźwiękach Beyonce, Oliwia Górniak tańczyła do hitu Ariany Grande i Iggy Azalei, a Roxie Węgiel do solowej piosenki pierwszej z tych artystek. Z kolei Ola Nowak prezentowała swój talent taneczny przy nutach hitu Britney Spears, a Staszek Karpiel-Bułecka walczył o półfinał z hitem Justina Timberlake'a.

Wyniki i fotki z występów uczestników odc. 6 Dance Dance Dance 2021 znajdziecie poniżej.

Kto zaprezentował się 1. maja najlepiej, a kto nie zaliczy szóstego odcinka do udanych? Które pary usłyszały od jurorów pochwałę, a która garść gorzkich słów?

No i najważniejsze pytanie: Kto odpadł z programu Dance Dance Dance w sobotę 1 maja 2021?

Stałych widzów Dance Dance Dance chyba nie zaskoczył fakt, że 1. maja 2021 nikt nie odpadł z show. W grze nadal pozostają 3 pary.

Odcinek 6 tej edycji tanecznego programu TVP wygrał Damian Kordas. To właśnie jego taniec do piosenek Jamesa Browna oraz duet z Olą do hitu Papaoutai zrobił na jurorach najlepsze wrażenie. 

Czyżby Damian szedł jak burza po zwycięstwo trzeciej edycji Dance Dance Dance? O tym przekonamy się już niebawem.

Dance Dance Dance 3 - Damian Kordas i Ola Nowak
Autor: TVP, Dance Dance Dance
Dance Dance Dance 2021 - Damian Kordas i Ola Nowak
Autor: TVP / Dance Dance Dance
Dance Dance Dance - Damian Kordas i Ola Nowak
Autor: TVP
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.04.2021
NAJNOWSZE