Damiano David z Måneskin jak młody Johnny Depp? Jest BARDZO przystojny! [GALERIA]

2021-05-29 13:10 kp

Zespół Måneskin z dużą przewagą triumfował na konkursie Eurowizji 2021, w głosowaniu widzów wręcz nokautując swoją konkurencję z innych państw. Do włoskiej piosenki fanów przekonał nie tylko rockowy, wyrazisty kawałek, ale i talent oraz charyzma frontmana zespołu, Damiano Davida. Trudno nie zauważyć przy tym, że Damiano David jest po prostu stworzony do występów przed kamerą!

Tegoroczny konkurs Eurowizji pod wieloma względami różnił się od poprzednich. Z powodu pandemii koronawirusa na publiczności zasiadło znacznie mniej widzów, a muzycy w wielu przypadkach zamiast na kolorowe show postawili po prostu na dobre piosenki. W tym roku znacznie rzadziej reprezentanci wybierali rzewne ballady - jakby na przekór rzeczywistości zapraszając do tańca.

Ostatecznie Eurowizję 2021 wygrał włoski zespół Måneskin, który wystąpił na konkursie z rockową piosenką Zitti e buoni. Zainteresowanie twórczością grupy wciąż nie maleje, a jej frontman Damiano David zdobywa kolejnych fanów, będących pod wrażeniem nie tylko jego charyzmy i talentu, ale i urody.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Kim jest Damiano David z Måneskin?

Damiano David ma 22 lata i pochodzi z samego serca Włoch - Rzymu. Piosenkarz jest we Włoszech nie tylko gwiazdą muzyki, ale i ikoną mody. Damiano i Måneskin zdobyli sławę w 2017 roku, kiedy pojawili się we włoskim X Factor. Od początku są zdeklarowanymi przeciwnikami narkotyków - dlatego też oskarżenia po Eurowizji 2021, według których Damiano David miał brać kokainę podczas transmisji na żywo, uznali za całkowicie niedorzeczne.

Sam gwiazdor już wcześniej zaznaczał, że on i jego zespół "nie wpisują się w stereotyp gwiazd rocka jako alkoholików i narkomanów" i wierzy, że kreatywność wychodzi ze "zdrowia, ćwiczeń i przytomności". Co ciekawe, muzycy grupy początkowo nie chcieli, by został ich wokalistką, uznając, że jest on... zbyt popowy!

A co w życiu prywatnym? Od 2017 roku Damiano David jest w związku z modelką i influencerką Giorgią Soleri. Para niedawno zaręczyła się. Do września 2020 roku muzyk mógł pochwalić się długimi włosami, które dumnie prezentował w kolejnych sesjach na Instagramie.

Wy też uważacie, że Damiano David jest mega przystojny? W sieci pojawiają się nawet porównania do młodego Johnny'ego Deppa! Sprawdźcie, czy coś w tym jest!

NAJNOWSZE